Kim jesteśmy?

DeveloPro to platforma zapewniająca kompleksowe rozwiązania dla deweloperów, którzy chcą profesjonalnie zaprezentować nieruchomość potencjalnemu nabywcy.

Co oferujemy?

Aplikacja pozwala w pełni wykorzystać możliwości marketingu internetowego i znacząco zmniejszyć koszty reklamy. Nasze rozwiązanie dostępne jest w kilku wariantach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Nasz zespół

poznaj nas

Ewa Świderska

Specjalista ds. Szkoleń Social Media i Marketingu Internetowego w branży nieruchomości. Swoje doświadczenie zawodowe buduje od ponad 20 lat. Pracowałam dla polskich i międzynarodowych Firm. Lata praktyki przyniosły mi rozległą wiedzę i umiejętności zarządzania projektami i sprzedażą. Zajmuje się przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń, opracowywaniem i wdrażaniem Strategii Marketingowych dla branży deweloperskiej. Jestem współtwórcą systemu dla branży nieruchomości DeveloPRO i DeveloCRM.W swojej codziennej pracy wykorzystuje najnowsze technologie i narzędzia.Prywatnie jestem miłośniczką gier planszowych oraz górskich wycieczek. Chętnie zgłębiam tajniki VR, coachingu oraz psychologii sprzedaży, korzystając przy tym ze wsparcia mentora – Mateusza Grzesiaka.

Krzysztof Krawczuk

Trener i konsultant, współtwórca platformy DeveloPro i systemu DeveloCRM zgodnego z RODO. Odpowiedzialny za wdrażanie strategi Marketingu Zintegrowanego w branży deweloperskiej w oparciu o MIX Marketing i hierarchię zachowań AIDAL. Posiadacz wszystkich Certyfikatów Google Partners.Od 2006r. doświadczenie zawodowe z zakresu Marketingu Zintegrowanego zdobywał w polskich i międzynarodowych koncernach, które zapewniło rozległą wiedzę na temat procesów biznesowych, efektywnego rozwoju i zabezpieczeń systemów informatycznych. Od 2011r specjalizuje się w tworzeniu strategii marketingowych i narzędzi dla branży deweloperskiej. Jako praktyk z wieloletnim doświadczeniem, z sukcesem wdrożył rozwiązania zwiększające efektywność marketingu i sprzedaży u kilkudziesięciu deweloperów. Uczestnik licznych szkoleń związanych z marketingiem, Mix Mental Arts, psychologią sprzedaży, a także rozwojem. Człowiek czynu, dla którego pozytywne myślenie stanowi główny motor działania. Osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, którym należy nadać realny kształt i sukcesywnie pracować nad ich realizacją.

Katarzyna Jolanta Lisiecka - Fojtuch

Sprzedażą nieruchomości zajmuje się od 2006 roku i posiada wszechstronne doświadczenie w tej branży. Sfinalizowała umowy na sprzedaż ponad kilkuset mieszkań, zarówno z rynku wtórnego, jak i z rynku pierwotnego, w tym: projekty rewitalizowanych kamienic, domków jednorodzinnych, kameralne budynki apartamentowe, jak również wieloetapowe projekty deweloperskie.
We współpracy z deweloperem działa kompleksowo: od przygotowania inwestycji do sprzedaży, czyli opracowania strategii sprzedaży, przez prowadzenia biura sprzedaży (bezpośredni kontakt z klientami, negocjacja cen, finalne ustalenia), przygotowywanie umów deweloperskich (podpisywanie aktów notarialnych jako pełnomocnik), organizacją imprez targowych, pomoc dla klientów indywidualnych przy ubieganiu się o kredyt aż do wydania lokalu, przygotowania protokołu odbioru lokalu oraz przekazania lokalu klientom i utworzenie wspólnoty mieszkaniowej. Współpraca przy projekcie kończy się pierwszym walnym zebraniem wspólnoty mieszkaniowej. Prywatnie znam się i wiem co to dobra kuchnia 🙂 kocham podróże do Grecji i Hiszpanii, miłośniczka hygge 🙂

 

Moje życiowe motto brzmi: „Sukces jest wynikiem właściwej decyzji”

Edyta Nowicka

Zajmuję się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami od 15 lat. Specjalizuję się w pośrednictwie w sprzedaży terenów deweloperskich, kamienic oraz obiektów handlowych. Inwestorzy potrzebujący wparcia przy kolejnych etapach transakcji, wyborze i analizie nieruchomości, przeprowadzenia przez procedury zakupu, mogą liczyć na moją fachową pomoc. Nieruchomości mnie fascynują. Oglądanie odnowionych, żyjących nowym życiem budynków, czy nowych obiektów, które powstały na terenach przy których pośredniczyłam, daje mi ogromną satysfakcję. Posługuje się biegle językiem angielskim, mam bardzo duże doświadczenie w pracy z cudzoziemcami. Prywatnie jestem żoną Bartka, mamą Ignasia, działaczka społeczną i fotografką.

członek zespołu

Zbigniew

Project Manager
Web Developer

członek zespołu

Jacek

IT Team Leader
Front-end & Back-end Developer

członek zespołu

Dominik

Google AdWords Specialist

członek zespołu

Marcin

3D Graphic Designer

członek zespołu

Żaneta

Content Marketing Specialist

członek zespołu

Katarzyna

Graphic Designer

członek zespołu

Bartek

3D Graphic Designer

Więcej o nas

dlaczego warto nam zaufać

developro ikona

Kompleksowerozwiązania dla branzy deweloperskiej

developro ikona

8 lat specjalistycznego doświadczenia

developro ikona

Ponad 300 zrealizowanych projektów

developro ikona

Ponad 15 000 sprzedanych mieszkań i domów

Nasi klienci

zaufali nam

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Opinie

co o nas mówią

cudzysłów

Apartamenty Zdrowie

Pragniemy zarekomendować usługi Firmy 4DLight, które charakteryzuje wysoka jakość oraz solidność. Osoby współpracujące z nami z ramienia Firmy 4DLight wykazują się dużym profesjonalizmem i kompetencjami, potrafią realizować zadania w sposób terminowy i rzetelny.

cudzysłów

Budimex Nieruchomości

Agencja 4DLight zrealizowała projekt innowacyjnego narzędzia marketingowego na potrzeby zwiększenia sprzedaży mieszkań w kanale internetowym i sprzedaży bezpośredniej. Podczas realizacji wykazała się sumiennością, starannością i dobrą organizacją.

cudzysłów

Grupo Lar

Zespół Agencji dzieli się z nami wiedzą oraz doświadczeniem. Usługi wykonywane są na wysokim poziomie. Efekty pracy spełniają nasze oczekiwania i założone cele. Wszystkie powyższe aspekty powodują, że możemy rekomendować Agencję 4DL jako solidnego partnera.

cudzysłów

Profesjonal24

Z przyjemnością rekomenduję Firmę DLight, jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania wyznaczonych zadań. Dużym atutem jest doświadczony zespół, potencjał techniczny, bardzo dobra organizacja pracy, która gwarantuje wysoki poziom usług.

cudzysłów

Qualia Development

Pragniemy zarekomendować usługi Firmy 4DLight, które odznaczają się wysoką jakością oraz rzetelnością wykonania. Przy charakteryzowaniu naszej współpracy z 4DLight chcemy podkreślić duże zaangażowanie i profesjonalizm pracowników firmy, którzy są kompetentnymi osobami i potrafią sprostać wszystkim wyznaczonym przez nas zadaniom.

cudzysłów

Real Development

Real Development Group sp. z o.o. sp. k. współpracowała z firmą 4DLight w zakresie usług webmasterskich i z przyjemnością informuje, że współpraca układała się pomyślnie i bez zarzutu. Firma wykazywała się profesjonalną obsługą klienta i rzetelnością. Firma 4DLight jest sprawdzonym wykonawcą usług w internecie.

cudzysłów

WSM

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma przyjemność polecić firmę 4DLight. Jeśli nadrzędną cechą przy wyborze towaru jest jakość, to z pewnością warto postawić na tego sprzedawcę. Firma rzetelnie ocenia potrzeby klienta i przystosowuje swoją ofertę.

Napisz do nas

Odezwiemy się do Ciebie z konkretną propozycją.

Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.
facebook linkedin youtube