Strona www Nieruchomości

Sprawdzone rozwiązania dla stron internetowych nieruchomości, intuicyjne w realizacji i łatwe do spersonalizowania.

 • przedstawienie inwestycji w sprzedaży, zrealizowanych, planowanych i innych ofert (wynajem i lokale usługowe)
 • mapa Google z lokalizacją inwestycji oraz interaktywną legendą
 • menu umożliwiające wybieranie inwestycji, etapu, budynku, piętra i mieszkania
 • spersonalizowana wyszukiwarka towarzysząca użytkownikowi na każdym poziomie zagłębienia się w inwestycje
 • promocje/oferty specjalne
 • dziennik inwestycji
 • popup na start i osobny na każdą inwestycje
 • dodatkowe podstrony wg uznania „strefa klienta” „aktualności”, „o inwestorze”, „o inwestycji”, „o firmie” i wiele innych
bezpłatna konsultacja
piętra

Na własne oczy

Szczególnie w dzisiejszych, zdefiniowanych pandemią czasach możliwość wirtualnej ekspozycji staje się kluczowa dla procesu zakupowego. Daj użytkownikowi możliwość zobaczenia inwestycji przed zakupem. Niech sam wybierze budynek, piętro i mieszkanie. A to wszystko na bardzo intuicyjnym interaktywnych rzutach budynku.

Skontaktuj się

Interaktywna mapa

3 kroki do sukcesu w branży nieruchomości to „location, location, location”. Dzięki wbudowanej mapie skutecznie zaprezentujesz zalety lokalizacji swojej inwestycji. Użytkownik w łatwy sposób przekona się jak daleko od twojej inwestycji znajdują się budynki użyteczności publicznej, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, obiekty sportowe parki i wiele więcej. A to wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

Skontaktuj się
mapa
podstrony

Dodatkowe podstrony

Nasze rozwiązanie zapewnia efektywne przeprowadzenie konsumenta przez zalety Twojej inwestycji, ale dobrze wiemy że diabeł często tkwi w detalach. Dlatego dajemy możliwość łatwej rozbudowy strony o dodatkowe funkcjonalności lub podstrony zapewniające możliwość spersonalizowania komunikacji pod określoną grupę docelową. Dzięki przygotowanej w ten sposób stronie pokażesz potencjalnemu nabywcy dokładnie to, co chciałby zobaczyć. Przedstawisz zalety swojej inwestycji w przyjazny dla odbiorcy sposób.

Skontaktuj się

Wyszukiwarka mieszkań

Intuicyjna wyszukiwarka jest świetnym narzędziem sprzedażowym, gdyż pozwala w łatwy sposób wyszukiwać mieszkania według preferencji użytkowników. Użytkownik może wyszukiwać mieszkania po ilości pokoi, metrażach, dostępności, a nawet ekspozycji stron świata. Wszystko to dostępne w przyjaznym dla użytkownika interfejsie zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych.

Skontaktuj się
wyszukiwarka
dziennik inwestycji

Dziennik inwestycji

Dziennik inwestycji to obowiązkowa pozycja w dobrze zbudowanej stronie internetowej nieruchomości. Pozwala pokazać potencjalnemu klientowi na jakim etapie aktualnie znajduje się realizacja projektu, urealniając doświadczenie potencjalnego nabywcy i budując jego zaufanie. Poprzez częste aktualizacje zdjęć z budowy buduje się zaangażowanie odbiorców, dzięki czemu użytkownicy chętniej powracają na stronę, by zobaczyć postępy prac.

Skontaktuj się
ozdoba

Portfolio

ostatnie realizacje

RADAN

Zajęliśmy się przygotowaniem innowacyjnej i funkcjonalnej strony internetowej dla dewelopera. Zaprojektowaliśmy ją zgodnie z…

zobacz

Kamienna Apartamenty

Wykonaliśmy prostą w obsłudze stronę internetową wraz z podstronami dla inwestycji Kamienna Apartamenty. Strona…

zobacz

Inwestycja Lawinowa

Zaprojektowaliśmy prostą w obsłudze stronę www dla dewelopera wraz z kilkoma podstronami. Wdrożony został…

zobacz

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

  Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

  facebook linkedin youtube