Dyplom Orły Nieruchomości 2021

Nasza firma DeveloPRO 6 stycznia 2021 roku zdobyła dyplom Orły Nieruchomości. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ tę nagrodę wręcza się najlepszym firmom z branży. Za liderów uznaje się przedsiębiorstwa, które stawiają na ciągły rozwój firmy oraz podnoszenie własnych kwalifikacji. W całym zestawieniu zdobyliśmy 9.3 punktów z 10 możliwych. Jesteśmy dumni, że wykonywane przez nas usługi cieszą się zadowoleniem klientów. Cieszymy się, że kompleksowa obsługa deweloperów i inwestorów na każdym etapie inwestycji spełnia Wasze oczekiwania.

Na czym polega plebiscyt Orły Nieruchomości?

Nagrodą, jaką są Orły Nieruchomości, mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy na rynku. Wzięcie udziału w plebiscycie może przekazać innym firmom czy też klientom, że firma cechuje się profesjonalizmem, kompetentnością oraz rzetelnością i znajduje się w szczytowej formie. Końcowy werdykt ustanawia się na podstawie głosów klientów. To właśnie ich zdanie liczy się tutaj najbardziej. Swój głos oddają na firmę, która według nich spełniła ich oczekiwania oraz świadczy usługi w rzetelny sposób. Plebiscyt organizowany jest przede wszystkim po to, aby na tle dobrych usługowo firm, wyróżnić te najlepsze. Dyplom Orły Nieruchomości zdobywają przedsiębiorstwa, które zapewniają swoim klientom kompleksowe rozwiązania, nieustannie dążą do rozwoju firmy, a także wykorzystują wszelkie możliwości w celu zapewnienia jak największej jakości usług znajdujących się w ich ofercie. W konkursie Orły Nieruchomości mogą wziąć udział firmy, które zdobyły przynajmniej 8 punktów z ocen wystawionych w Internecie. Jest to wymagalny próg przystąpienia firmy do plebiscytu. Następnie oblicza się średnią ważoną z uzbieranych wcześniej ocen. Wszystkie punkty podliczane są przez program badający wiarygodność ocen.

orły-nieruchomości 2021

Kim są laureaci plebiscytu Orły Nieruchomości?

Laureatami konkursu Orły Nieruchomości są firmy, które zdobyły minimum 8 punktów w zestawieniu sporządzonym na podstawie opinii klientów. Firmy, które pozyskają miano laureata, charakteryzują się wysokim profesjonalizmem. Są to firmy, które w kompleksowy i indywidualny sposób podchodzą do każdego zlecenia oraz dążą do poszerzania swoich możliwości. Chcą się rozwijać i oferować swoje usługi jak na najwyższym poziomie.

Dziękujemy Wam Drodzy Klienci za wsparcie, które od Was otrzymaliśmy! Zdobycie dyplomu Orły Nieruchomości stało się dla nas motywacją do dalszego i jeszcze lepszego działania. Cieszymy się, że nasze starania i codzienne zmagania zostały docenione. Zawsze staramy się wykonywać swoją pracę najlepiej, jak tylko potrafimy. Nieustannie kroczymy do rozwoju firmy oraz wprowadzania w niej zmian, które w przyszłości będą skutkować tylko pozytywnymi aspektami. Zapewniamy Was, że nie poprzestaniemy na tym i nadal będziemy rozwijać swoje możliwości. A to wszystko po to, żebyście byli jeszcze bardziej zadowoleni.

Dziękujemy raz jeszcze za pozytywne opinie na temat naszej firmy i usług, które świadczymy:

Zespół DeveloPRO