Rudzka Przystań

Nasza realizacja

W ramach realizacji deweloperskich stworzyliśmy funkcjonalną stronę www, która jest w pełni zintegrowana z systemem CMS oraz spełnia wszystkie standardy Google. Nasz projekt charakteryzuje się prostym w obsłudze interfejsem, który jest również w pełni intuicyjny. Strona jest responsywna, a do jej wykonania posłużyliśmy się najnowocześniejszymi narzędziami, aby spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby klientów.

Dzięki stronie, którą stworzyliśmy dla dewelopera, znacząco wzrosła jego rozpoznawalność. Witryna pozytywnie wpłynęła na wizerunek wokół firmy oraz na wzrost sprzedaży mieszkań. Nasz projekt to realizacja zgodna z aktualnie obowiązującymi trendami web designu.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Pierwszym krokiem do stworzenia naszej strony www dla inwestycji Rudzka Przystań było stworzenie dokładnego planu i projektu. Następnie przeprowadziliśmy analizę rynku oraz konkurencji, oraz określiliśmy potencjalną grupę odbiorców, do której miałyby dotrzeć informacje na temat nieruchomości. Wybraliśmy także odpowiednie narzędzia do projektowania strony.

 

developro realizacje

Projekt:

Celem, który nam przyświecał, było wykonanie porządnej strony dla dewelopera i inwestycji Rudzka Przystań. Wykonaliśmy ją z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii, aby była ona zgodna z wszystkimi zaleceniami Google, a także w pełni responsywna. Projekt wykonaliśmy na podstawie wcześniej wykonanej analizy branży.

 

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

Wykonanie projektu i stworzenie strony to nie wszystko. W ramach SEO i SEM zoptymalizowaliśmy stronę i zadbaliśmy o to, aby miała ona odpowiednio uporządkowane i odpowiednio nazwane nagłówki. Ponadto przygotowaliśmy również opisy Meta title oraz Meta description, a wszystkie treści wzbogaciliśmy o odpowiednie słowa kluczowe.

developro realizacje

Programowanie

Wykonana przez nas strona dla inwestycji Rudzka Przystań jest w pełni responsywna oraz funkcjonalna. Witryna ma prosty i intuicyjny interfejs, dzięki czemu klienci nie mają trudności w znalezieniu informacji na temat konkretnych inwestycji. Dzięki odpowiedniemu programowaniu strona działa bez zarzutów. Nasi specjaliści zadbali o to, aby strona miała wszystkie niezbędne elementy (między innymi system CMS oraz formularz kontaktowy).

 

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Wzbogaciliśmy stronę o zdjęcia i grafiki w wysokiej rozdzielczości, a także – zgodne z SEO i strategią content marketingu – teksty. Opisy uzupełniliśmy o Meta title i Meta description, a stronę połączyliśmy z jej profilem w medium społecznościowym dla zwiększenia ruchu na stronie.

 

developro realizacje

Uruchomienie

Witryna działa bardzo dobrze dzięki temu, że uruchomiliśmy ją pod właściwą domeną, uprzednio instalując ją na serwerze. Wybraliśmy również najlepsze narzędzia analityczne, które pozwalają nam zbierać informacje, między innymi na temat ruchu, który pozyskuje strona. Skonfigurowaliśmy i zaimplementowaliśmy również system CRM RODO, który pozwala na zarządzanie sprzedażą nieruchomości.

 

developro realizacje

Optymalizacja

Do naszych zadań należy również optymalizacja. W tym celu przeprowadzamy szereg testów, które pozwalają nam usprawniać działanie strony na różnych urządzeniach. Dzięki odpowiednim narzędziom zadbaliśmy o to, aby profil linkowy domeny był odpowiedni, a testy prędkości zadowalające. Wdrażamy różne rozwiązania z wykorzystaniem najlepszych technik, aby w pełni usprawnić funkcjonowanie witryny.

 

developro realizacje

Obsługa

Do naszych zadań należy również obsługa strony, między innymi aktualizowanie informacji zawartych na stronie. Zajmujemy się również optymalizowaniem pod kątem wytycznych Google, a także przeprowadzamy raporty, analizy oraz wnioski, które pozwalają nam wdrażać w życie założone cele biznesowe.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube