Waterlane

Nasza realizacja

Opracowaliśmy projekt innowacyjnej strony internetowej, która posiada system DeveloCRM umożliwiający proste zarządzanie inwestycją. Strona wyróżnia się ciekawym projektem graficznym oraz bezawaryjnością działania. Swoje działania dotyczące stworzenia strony www opieraliśmy na wykorzystaniu najnowszych technologii. Witryna charakteryzuje się intuicyjnym dla użytkownika interfejsem. Jest zgodna z obecnymi standardami algorytmu Google oraz jest zabezpieczona certyfikatem SSL.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Przed przystąpieniem do wykonania projektu strony internetowej dla inwestycji Waterlane przeprowadziliśmy dogłębną analizę rynku.

Określiliśmy nie tylko grupę osób, do której może dotrzeć oferta, ale również określiliśmy największe atuty inwestycji. Następnie wybraliśmy najodpowiedniejsze narzędzia i rozwiązania, które zostały później wykorzystane podczas tworzenia strony www. Do naszych zadań należało między innymi opracowanie szczegółowego planu realizacji strony.

developro realizacje

Projekt:

Wykonana przez nas strona internetowa wpasowuje się w kryteria określone przez algorytm Google. Jest ona responsywna, więc dopasowuje się do wszystkich ekranów na urządzeniach. Klient ma możliwość lepszego zarządzania swoją inwestycją, ponieważ wdrożony system DeveloCRM umożliwia proste zarządzanie kontaktami i danymi klientów oraz sprzedażą nieruchomości.

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

Do naszych zadań należało przygotowanie opisów do Meta title, Meta description oraz opisów ALT. Zadbaliśmy o to, aby nagłówki w witrynie były odpowiednio rozmieszczone oraz w odpowiedni sposób nazwane. Co więcej, zadbaliśmy o to, aby adres URL dla inwestycji Waterlane był przyjazny względem SEO. Oprócz tego monitorujemy źródła ruchu, który dociera na stronę.

developro realizacje

Programowanie

Swoją pracę związaną z programowaniem wykonaliśmy tak, aby witryna dla inwestycji Waterlane charakteryzowała się funkcjonalnością, bezawaryjnością działania oraz prostotą w użytkowaniu. Na stronie znajduje się formularz kontaktowy, aktualności dotyczące sprzedawanych inwestycji, a także informacje o inwestorze. Jeśli chodzi o wdrożony przez nas system CRM RODO, to pozwala on deweloperowi zarządzać swoją inwestycją.

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Strona została uzupełniona o materiały wideo oraz liczne grafiki i zdjęcia. Na stronie została dodana również treść, która opisuje daną inwestycję. Co więcej, strona została powiązana z jej fanpagem na Facebooku oraz kanałem na YouTube.

developro realizacje

Uruchomienie

Witryna została zaimplementowana na serwerze pod odpowiednią domeną.

Strona została zabezpieczona certyfikatem SSL. Naszym zadaniem było skonfigurowanie narzędzi analitycznych, które następnie podpięliśmy do strony w celu monitorowania ruchu, który do niej dociera.

developro realizacje

Optymalizacja

Przeprowadziliśmy optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarki Google.

Sprawdziliśmy, jaka jest jej wydajność oraz zweryfikowaliśmy jej bezpieczeństwo. Zadbaliśmy również o to, aby profil linkowy był właściwy. Do swoich działań wykorzystaliśmy innowacyjne narzędzia.

developro realizacje

Obsługa

W ramach obsługi witryny dla inwestycji Waterlane zajmujemy się wdrażaniem rozwiązań, które przekładają się na zwiększenie ruchu docierającego do witryny. Optymalizujemy stronę pod względem standardów ustanowionych przez Google. Oferujemy wsparcie techniczne oraz organizujemy szkolenia dla dewelopera z zakresu obsługiwania witryny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube