(function(a, l, b, c, r, s) { _nQc = c, r = a.createElement(l), s = a.getElementsByTagName(l)[0]; r.async = 1; r.src = l.src = ("https:" == a.location.protocol ? "https://" : "http://") + b; s.parentNode.insertBefore(r, s); }) (document, "script", "serve.albacross.com/track.js", "89916631"); (function(w, d, s, l, i) { w[l] = w[l] || []; w[l].push({ 'gtm.start': new Date().getTime(), event: 'gtm.js' }); var f = d.getElementsByTagName(s)[0], j = d.createElement(s), dl = l != 'dataLayer' ? '&l=' + l : ''; j.async = true; j.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id=' + i + dl; f.parentNode.insertBefore(j, f); })(window, document, 'script', 'dataLayer', 'GTM-KHP949B'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-61665636-1', { 'anonymize_ip': true });

Stegna Park

Stworzona przez nas strona internetowa jest przejrzysta. Charakteryzuje się czytelnością oraz atrakcyjnymi grafikami, które przyciągają uwagę odbiorców. Z tego względu każda osoba, która będzie poszukiwać dla siebie potrzebnych informacji, znajdzie je bez większego problemu.

Strona została stworzona zgodnie z wytycznymi Google. Dzięki temu, że jest ona responsywna, to dopasowuje się do ekranów urządzeń mobilnych oraz desktopowych. Na stronie wdrożony został system CRM RODO, który umożliwia łatwiejsze zarządzanie inwestycją. Końcowy efekt strony internetowej przyczynił się do wzrostu liczby zapytań i sprzedaży oferowanych przez dewelopera apartamentów.

Strona internetowa

Nowa strona dla inwestycji Stegna Park jest przede wszystkim dostosowana do użytkowników mobile i różnych wielkości ekranów urządzeń stacjonarnych – witryna jest responsywna. Oparta jest na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych takich jak intuicyjny w obsłudze CMS, rozwiązania zwiększające ilość leadów oraz usprawniające prace działu sprzedaży. Całość dostosowana jest do najnowszych wytycznych związanych z algorytmami Google.

Przygotowanie

Przed przystąpieniem do realizacji projektu strony internetowej dla Stegna Park, nasi specjaliści dokonali najpierw analizy rynku. Zdefiniowane zostały największe korzyści przedstawianej inwestycji oraz lokalizacji, w której się ona znajduje. Wybraliśmy również narzędzia, które były najodpowiedniejsze do tworzonego projektu. Następnie stworzyliśmy koncepcję strony internetowej, która była zgodna z potrzebami klienta.

Projekt

Stworzyliśmy innowacyjną stronę www z podstronami. Projekt zgadza się ze wszystkimi wytycznymi, które zostały opracowane we wcześniej sporządzonym harmonogramie. Strona jest przejrzysta, dlatego też łatwo jest znaleźć na niej potrzebne dla siebie informacje. Strona jest responsywna oraz zabezpieczona protokołem SSL. Wprowadziliśmy na niej innowacyjny system, który wpływa na łatwiejsze i wygodniejsze zarządzanie sprzedażą inwestycji oraz marketingiem.

Przygotowanie pod SEO i SEM

Zadbaliśmy o to, aby zoptymalizowana strona była przyjazna dla użytkowników oraz robotów indeksujących. Przygotowaliśmy opisy do Meta title, Meta description oraz opisy alternatywne dla obrazów – ALT. Co więcej, przeprowadzamy analizę obecnego ruchu w witrynie oraz źródeł, z którego on pochodzi. Zadbaliśmy również o przyjazne adresy URL oraz opracowaliśmy hierarchię nagłówków w witrynie.

Programowanie

Zaprogramowana przez nas strona jest prosta w obsłudze. Posiada ona wiele funkcjonalności, między innymi innowacyjny system do zarządzania inwestycją. Strona została zaprogramowana w oparciu o moduł wyszukiwarki na stronie głównej, za pomocą której użytkownicy mogą wyszukiwać dla siebie apartament o konkretnym metrażu lub konkretnej ilości pokoi. Oprócz tego programiści zastosowali tutaj moduł formularza kontaktowego, a także wielu innych elementów, które wpływają na lepsze funkcjonowanie witryny.

Uzupełnienie strony www

Strona została skompletowana o dodatkowe materiały graficzne oraz teksty, które są zgodne z SEO. Zostały dodane też opisy Meta title, Meta description oraz tagi treści multimedialnych ALT.

Uruchomienie

Najpierw zainstalowaliśmy stronę na odpowiednim serwerze, a następnie uruchomiliśmy ją pod właściwą nazwą domeny. Wdrożyliśmy system CRM RODO oraz podpięliśmy i skonfigurowaliśmy odpowiednie narzędzia analityczne, np. takie jak Google Analytics czy Google Tag Manager.  Co więcej, zadbaliśmy o to, aby strona była zabezpieczona protokołem SSL, który poświadcza wiarygodność oraz bezpieczeństwo domeny.

Testy i optymalizacja

Zoptymalizowaliśmy witrynę pod względem kodu, treści oraz grafik się w niej znajdujących. Przeprowadziliśmy wiele testów, które wskazały nam, jaka jest obecna wydajność strony. Wdrożyliśmy szereg zmian, które wpłynęły na usprawnienie działania strony. Zadbaliśmy o to, aby profil linkowy był przyjazny dla robotów indeksujących. Do swoich działań wykorzystaliśmy nowoczesne rozwiązania.

Obsługa

Regularnie aktualizujemy informacje oraz dane, które znajdują się na stronie. Optymalizujemy witrynę względem najnowszych standardów Google. Wprowadzamy różnego rodzaju modyfikacje, których celem jest wzrost konwersji przy ówczesnej zgodzie klienta. Prowadzimy również szkolenia z zakresu obsługi strony.

facebook linkedin youtube