(function(a, l, b, c, r, s) { _nQc = c, r = a.createElement(l), s = a.getElementsByTagName(l)[0]; r.async = 1; r.src = l.src = ("https:" == a.location.protocol ? "https://" : "http://") + b; s.parentNode.insertBefore(r, s); }) (document, "script", "serve.albacross.com/track.js", "89916631"); (function(w, d, s, l, i) { w[l] = w[l] || []; w[l].push({ 'gtm.start': new Date().getTime(), event: 'gtm.js' }); var f = d.getElementsByTagName(s)[0], j = d.createElement(s), dl = l != 'dataLayer' ? '&l=' + l : ''; j.async = true; j.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id=' + i + dl; f.parentNode.insertBefore(j, f); })(window, document, 'script', 'dataLayer', 'GTM-KHP949B'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-61665636-1', { 'anonymize_ip': true });

Aparthotel Roosvelta Residence

Przedstawiamy niezwykle intuicyjną i prostą w obsłudze stronę www, którą mieliśmy przyjemność wykonać dla dewelopera. Strona jest w pełni zintegrowana z systemem CMS i zaprojektowana zgodnie z wytycznymi Google. Nasz projekt zawiera kilka funkcjonalnych podstron, które umożliwiają klientowi swobodne poruszanie się po stronie. Do jego wykonania posłużyliśmy się najnowocześniejszymi narzędziami i technikami, które oprócz funkcjonalności samej strony zwiększyły także rozpoznawalność firmy na rynku nieruchomości.

Utworzenie strony dla dewelopera pozytywnie wpłynęło na jego wizerunek, dzięki czemu zwiększyła się również sprzedaż oferowanych nieruchomości. Strona została również zabezpieczona certyfikatem SSL, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna.

Strona internetowa

Nowa strona dla inwestycji Roosevelta Residence jest przede wszystkim dostosowana do użytkowników mobile i różnych wielkości ekranów urządzeń stacjonarnych – witryna jest responsywna. Oparta jest na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych takich jak intuicyjny w obsłudze CMS, rozwiązania zwiększające ilość leadów oraz usprawniające prace działu sprzedaży. Całość dostosowana jest do najnowszych wytycznych związanych z algorytmami Google.

Przygotowanie

Przed przystąpieniem do tworzenia projektu graficznego strony www dla inwestycji Aparthotel Roosvelta Residence, przeprowadziliśmy szczegółową analizę rynku oraz sprawdziliśmy, jakie mocne strony ma dana nieruchomość. Oszacowaliśmy grupę odbiorców, która miałaby otrzymać informację, a także przygotowaliśmy strategię marketingową oraz strategię SEO i SEM.

Projekt

Strona Aparthotel Roosvelta Residence składa się z kilku prostych podstron, dzięki czemu jest przejrzysta i prosta w obsłudze dla każdego. Projekt graficzny spełnia wszystkie wytyczne algorytmu Google, jest responsywna oraz zawiera najpotrzebniejsze informacje na temat oferowanych nieruchomości.

Przygotowanie pod SEO i SEM

Strona dewelopera jest odpowiednio przygotowana pod względem SEO i SEM. Zawiera opisy Meta title oraz Meta description, a także opisy ALT i hierarchię nagłówków. Profil linkowy jest odpowiedni i przyjazny dla robotów indeksujących. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie treści na stronie były uporządkowane i odpowiednio nazwane.

Programowanie

Strona www dla inwestycji Aparthotel Roosevelta Residence jest w pełni funkcjonalna i prosta w obsłudze. Zaprojektowaliśmy ją tak, aby była zgodna z wytycznymi Google oraz, aby jej interfejs był przyjazny dla każdego odwiedzającego. Wszystkie podane na stronie informacje, są przedstawione we właściwy sposób, dzięki czemu nie utrudniają przeglądania treści.

Uzupełnienie strony www

Tekst umieszczony na stronę www dewelopera jest zgodny ze strategią content marketingu, a także uzupełniony w właściwe słowa kluczowe. Jeżeli chodzi o grafikę, to uzupełniliśmy stronę o materiały wysokiej jakości. Witryna jest również powiązana z jej profilem w medium społecznościowym.

Uruchomienie

Strona działa dzięki temu, że zainstalowaliśmy ją na serwerze, a następnie uruchomiliśmy pod odpowiednią domeną. Podpięliśmy do niej narzędzia analityczne oraz system CRM RODO, który jest odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą nieruchomości. Bezpieczeństwo zapewnia stronie certyfikat SSL, który poświadcza jej wiarygodność.

Optymalizacja

W ramach optymalizacji przeprowadziliśmy weryfikację strony pod względem treści i zamieszczonych materiałów graficznych. Zindeksowaliśmy stronę w Google i zadbaliśmy o to, aby profil linkowy domeny był odpowiedni. W celu optymalizacji regularnie przeprowadzamy testy prędkości, a także wdrażamy rozwiązania, aby strona była jeszcze bardziej funkcjonalna.

Obsługa

Zajmujemy się również obsługą strony www dla inwestycji Aparthotel Roosvelta Residence. W tym celu prowadzimy szereg działań, mający na celu zwiększenie jej responsywności oraz funkcjonalności. Badamy ją pod kątem standardów Google oraz aktualizujemy informacje na niej się znajdujące.

Branding

Nasze działania skupiają się na ujednoliceniu identyfikacji wizualnej Klienta inwestycji Roosevelta Residence w oparciu o wybrany Archetyp Marketingowy oraz rozpowszechnieniu jego wizerunku w Internecie, jak i kanałach tradycyjnych. Kreujemy pozytywny odbiór Inwestycji oraz Dewelopera wśród odbiorców, jednocześnie zwiększając świadomość odbiorców na temat działalności marki.

Projekt logo

We współpracy z Klientem przygotowaliśmy całkowicie nowe logo wraz z księgą znaku dla inwestycji Roosevelta Residence. Od tego zaczynamy pracę przy promocji brandu, gdyż to podstawa identyfikacji wizualnej. Nasz logotyp to nowoczesny, skupiający uwagę, spójny i wyróżniający się projekt, który wykorzystywany jest przy projektowaniu wszystkich materiałów reklamowych oraz przy kampaniach internetowych. Kolorystykę i treść logotypu opracowujemy na podstawie indywidualnego charakteru inwestycji, dewelopera oraz archetypu marketingowego korespondującego z docelową grupą odbiorców.

Kolorystyka

Na podstawie indywidualnie dobranej strategii komunikacji, wybraliśmy kolory, które stanowią paletę podstawową i dodatkową w przygotowywaniu materiałów reklamowych oraz kampanii w Internecie, stworzeniu profili w mediach społecznościowych oraz strony internetowej. Przy wyborze kolorystyki sugerujemy się koniecznością nawiązania skutecznej komunikacji z grupą docelową, do której kierujemy nasz przekaz.

Social media

Obsługa social media

Wraz z Klientem ustalamy które narzędzia społecznościowe będą najlepiej dostosowane do odbiorców jego inwestycji. Następnie przygotowujemy plan działania w oparciu o strategię archetypów i wdrażamy działania promocyjne, obsługując m.in. profile Facebook, Instagram, TikTok czy LinkedIn. Odpowiadamy za kwestie copywriterskie przygotowywanych postów, ich formę graficzną, video oraz budowanie zasięgów za pomocą skutecznych reklam.

Przygotowanie postów

Tworzymy rzeczowe, prosprzedażowe i atrakcyjne pod względem wizualnym posty na media społecznościowe, w tym najpopularniejsze (Facebook czy Instagram). Posty posiadają nowoczesne i czytelne grafiki, które umożliwiają uruchomienie kampanii promocyjnych adresowanej do określonej grupy odbiorców.

Kampanie reklamowe

Opracowujemy plan kampanii reklamowej całej inwestycji oraz sprzedaży poszczególnych typów lokali, ustalając grupy odbiorców wraz z konkretnymi komunikatami kierowanymi do właściwych person. Podnosimy tym samym skuteczność promocji inwestycji. Kampanię opieramy na doświadczeniu zespołu, który w branży deweloperskiej działa od 2011 r., a także na sprytnych rozwiązaniach w konfiguracji kampanii, co zapewnia lepsze efekty przy tych samych budżetach.

Przygotowanie materiałów

Przygotowujemy profesjonalne materiały reklamowe, takie jak foldery, banery, slidery, ulotki, plakaty i postery outdoorowe oraz projekt strony internetowej. Wszystko opieramy na spójnej szacie graficznej, a także sprecyzowanej kolorystyce, która będzie czytelna dla potencjalnego odbiorcy. Nasze projekty wykonane są w wysokiej jakości zgodnie z obecnymi trendami.

Materiały marketingowe

Reklama na Social Media
Materiały graficzne
Reklama na Social Media
Folder reklamowy

Wizualizacje

facebook linkedin youtube