Stworzyliśmy nowoczesną stronę www

Nasza realizacja

Zaprojektowaliśmy innowacyjną stronę zintegrowaną z systemem CMS, który służy do zarządzania wieloma inwestycjami oraz treścią na stronie wraz z systemem miniRODO, który umożliwia zarządzanie zgodami wysłanymi w formularzach kontaktowych. Wykonany przez nas projekt strony internetowej charakteryzuje się intuicyjnym i prostym w obsłudze interfejsem. Strona jest responsywna oraz zgodna ze wszelkimi obecnymi standardami Google. Do jej stworzenia wykorzystaliśmy najnowocześniejsze narzędzia i rozwiązania. Realizacja projektu strony internetowej spełniła wszystkie oczekiwania i potrzeby klienta. Jej powstanie przyczyniło się do zwiększenia rozpoznawalności firmy na rynku oraz zbudowania pozytywnego wizerunku wokół niej i wzrostu sprzedaży mieszkań.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie

Zanim zaczęliśmy tworzyć stronę internetową dla Kalter Nieruchomości, przeprowadziliśmy dokładną analizę rynku. Sprawdziliśmy jakie mocne strony ma dana nieruchomość oraz przeanalizowaliśmy konkurencję. Wszystkie informacje, które uzyskaliśmy, zostały przez nas wykorzystane między innymi do określenia narzędzi i rozwiązań potrzebnych do budowy witryny. Zdefiniowanie grupy docelowej pomogło nam również przygotować odpowiednią strategię content marketingu oraz strategię SEO i SEM. W ramach przygotowania sporządziliśmy także harmonogram potrzebny do rozpoczęcia realizacji.

developro realizacje

Projekt

Strona dla Kalter Nieruchomości liczy kilka podstron, na których znajdują się najpotrzebniejsze informacje dotyczące branży. Projekt powstał na podstawie wcześniej sporządzonego harmonogramu i spełnia wytyczne algorytmu Google.

developro realizacje

SEO i SEM

Podczas tworzenia strony internetowej dla Kalter Nieruchomości zadbaliśmy również o odpowiednie przygotowanie serwisu pod względem działań SEO i SEM. Przygotowaliśmy opisy Meta title i Meta description, a także opisy ALT. Sporządziliśmy hierarchię nagłówków na stronie głównej i podstronach. Jeśli chodzi o ilość słów kluczowych w treści znajdującej się w witrynie, to jest ona przez nas powiększana i regularnie monitorowana. Ponadto w ramach działań SEO i SEM przeprowadzamy analizę konkurencji pod względem jej widoczności w wyszukiwarce Google.

developro realizacje

Programowanie

Stworzona przez nas strona została zaprogramowana tak, aby była zgodna z wytycznymi Google i miała przyjazny interfejs. Programowanie strony www przez naszych specjalistów zostało oparte o kilka modułów, do których należą przede wszystkim takie elementy jak wyszukiwarka na stronie głównej, system CMS do zarządzania treścią na stronie, system miniRODO, formularz kontaktowy, a także aktualności czy też interaktywna lokalizacja.

developro realizacje

Uzupełnienie

Na stronie internetowej zamieściliśmy tekst, który zgodny jest ze strategią content marketingu i uzupełniony jest o odpowiednie słowa kluczowe. Dodaliśmy również grafiki i zdjęcia oferowanych mieszkań. A także uzupełniliśmy opisy Meta title i Meta description.

developro realizacje

Uruchomienie

Stworzoną przez siebie stronę zainstalowaliśmy najpierw na serwerze oraz uruchomiliśmy ją pod odpowiednią domeną. Skonfigurowaliśmy również narzędzia analityczne (np. Google Analytics, Google Search Console, Pixel) i podpięliśmy je do witryny. Zaimplementowaliśmy też system CRM RODO, który odpowiedzialny jest za zarządzanie sprzedażą inwestycji. Oprócz tego uruchomiliśmy certyfikat SSL na stronie, który jest narzędziem poświadczającym wiarygodność domeny.

developro realizacje

Optymalizacja

Przeprowadziliśmy weryfikację i optymalizację strony pod względem treści oraz zamieszczonych w witrynie grafik i zdjęć. Zadbaliśmy o to, aby profil linkowy domeny był odpowiedni i zaindeksowaliśmy stronę w Google. Do działań optymalizacyjnych wykorzystaliśmy najlepsze narzędzia. Co więcej, w regularny sposób przeprowadzamy testy prędkości strony i wdrażamy rozwiązania, które mają na celu wprowadzenie niezbędnych zmian optymalizacyjnych.

developro realizacje

Obsługa

W zakresie obsługi strony www nasze działania obejmują między innymi aktualizowanie informacji znajdujących się na stronie, dodawanie aktualności branżowych oraz wdrożenie rozwiązań, które przyczynią się do zwiększenia konwersji. Ale nie tylko. Nasze działania w tym przypadku obejmują także optymalizację witryny pod względem standardów Google, które z biegiem czasu się zmieniają oraz wprowadzenie zmian np. graficznych, które zależą od preferencji użytkowników.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube