Twins Garden - domy Czajewskiego

Nasza realizacja

Dzięki naszej pracy powstała zaawansowana strona internetowa, która umożliwia deweloperowi realizację określonych celów sprzedażowych i biznesowych. Strona jest w pełni responsywna, a co za tym idzie również łatwa w obsłudze. Została ona stworzona zgodnie z zaleceniami i wytycznymi Google oraz zabezpieczona certyfikatem SSL.

Strona jest teraz wizytówką dewelopera, dzięki czemu stał się on znacznie bardziej rozpoznawalny, a sama sprzedaż znacząco wzrosła. Do jej wykonania posłużyliśmy się innowacyjnymi technologiami i narzędziami, aby mogła ona spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Nasz projekt to intuicyjny interfejs, który umożliwia również na swobodne zarządzanie treścią na stronie.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Przed realizacją projektu skupiliśmy się na szczegółowej analizie rynku, aby stworzyć plan dla inwestycji Twins Garden. W tym celu przeanalizowaliśmy działania konkurencji oraz spisaliśmy korzyści z posiadania strony www. Zebraliśmy również informacje na temat potencjalnych odbiorców oraz preferowanych przez nich mieszkań.

developro realizacje

Projekt:

Strona inwestycji Twins Garden to strona o kilku podstronach, która dzięki innowacyjnej i intuicyjnej budowie, jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Dla większej funkcjonalności wprowadziliśmy na niej również spacery 3D, aby umożliwić klientom obejrzenie nieruchomości bez wychodzenia z domu.

 

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

Strona została zoptymalizowana pod kątem SEO. Wszystkie nagłówki i opisy do Meta title oraz Meta description zostały uporządkowane, a adres URL zabezpieczony. W ramach działań SEO i SEM na bieżąco monitorujemy wszystkie słowa kluczowe oraz ruch na stronie. Zadbaliśmy również o to, aby wszystkie adresy URL były przyjazne dla robotów indeksujących.

developro realizacje

Programowanie

Strona www dla inwestycji Twins Garden działa bez zarzutu. Spełnia ona wszystkie wytyczne Google oraz ma przyjazny interfejs, dzięki temu każdy, kto wejdzie na stronę, znajdzie na niej potrzebne dla siebie informacje. Bezawaryjne działanie dodatkowo wpływa na jej funkcjonalność, dzięki czemu klienci mają łatwy dostęp do wszystkich aktywnych ofert nieruchomości.

 

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Umieszczony na stronie tekst jest zgodny z content marketingiem wzbogaconym o odpowiednie słowa kluczowe. Witryna zawiera opisy Meta title oraz Meta description i jest uzupełniona zdjęciami w wysokiej rozdzielczości.

developro realizacje

Uruchomienie

Strona www jest zainstalowana na serwerze oraz zarejestrowana pod odpowiednią domeną. Do jej analizy używamy najlepszych narzędzi analitycznych, dzięki czemu możemy uzyskać najważniejsze informacje, odnoście pozyskiwanego w niej ruchu. Bezpieczeństwo zapewnia certyfikat SSL.

 

developro realizacje

Optymalizacja

Wykonaliśmy optymalizację strony pod względem kodu, materiałów graficznych oraz treści. W celu ulepszenia strony korzystaliśmy z najlepszych narzędzi, które pomogły nam usprawnić jej działanie. Zadbaliśmy również o to, aby domena była odpowiednio zindeksowana w Google.

 

developro realizacje

Obsługa

Po realizacji projektu strony dla inwestycji Twins Garden zajęliśmy się również jej obsługą. W tym celu wykonujemy jej regularne aktualizacje i optymalizacje. Na życzenie klienta wykonujemy również raporty i analizy oraz wyciągamy wnioski co do przyszłych działań, mających na celu usprawnienie działania strony.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube