RADAN

Nasza realizacja

Zajęliśmy się przygotowaniem innowacyjnej i funkcjonalnej strony internetowej dla dewelopera. Zaprojektowaliśmy ją zgodnie z wytycznymi algorytmu Google tak, by wraz z atrakcyjnym projektem graficznym stała się przejrzystą strukturą informacyjną dla każdego użytkownika. Stworzona przez nas strona jest responsywna, a wdrożony na niej system zarządzania treścią pozwala na proste zarządzanie danymi klientów i kontaktami. Do stworzenia tego projektu skorzystaliśmy z innowacyjnych narzędzi, co pozwoliło zwiększyć zainteresowanie oferowanymi przez dewelopera nieruchomościami.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Przeprowadziliśmy analizę rynku i konkurencji na rynku nieruchomości, by następnie stworzyć ogólny harmonogram realizacji strony internetowej Radan. Zajęliśmy się analizą trendów projektowania stron, a także stworzyliśmy listę korzyści, które mogłyby wyniknąć ze stworzenia strony dla dewelopera. Określiliśmy również grupę docelową, do której ma dotrzeć informacja o istnieniu firmy.

 

 

developro realizacje

Projekt:

Stworzyliśmy funkcjonalną stronę internetową dla jednego z czołowych deweloperów na terenie Śląska. Witryna posiada kilka podstron i jest wyposażona w bezpieczny system zarządzania treścią. Strona jest responsywna i w pełni zoptymalizowana z algorytmem wyszukiwarki Google. Projekt strony został zrealizowany zgodnie z wytycznymi klienta i w terminie.

 

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

W kontekście działań SEO i SEM nasza firma zajęła się sporządzeniem opisów do Meta title oraz Meta description. Zajęliśmy się rozbudowaniem strony pod kątem wartościowych treści oraz odpowiednich słów kluczowych. Zadbaliśmy również o to, aby linki przychodzące do witryny były wysokiej jakości. W ramach tych działań zajęliśmy się również monitorowaniem ruchu na stronie Radan.

developro realizacje

Programowanie

Nasza firma zaprojektowała i zaprogramowała stronę dla inwestycji dewelopera Radan tak, by użytkownicy mogli w pełni korzystać z jej funkcjonalności. Na stronie znajdują się wszystkie niezbędne moduły, o które zabiegał klient. Można na niej znaleźć między innymi zakładkę kontakt oraz podstronę z informacjami o deweloperze.

 

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Przygotowana przez witryna jest zgodna z wymaganiami SEO. Skompletowaliśmy na niej odpowiednie treści i uzupełniliśmy o zdjęcia i grafiki oferowanych nieruchomości. Ponadto uzupełniliśmy w niej opisy do meta title oraz meta description.

developro realizacje

Uruchomienie

Zrealizowany przez nas projekt Radan zainstalowaliśmy na serwerze oraz uruchomiliśmy pod właściwą domeną. Co więcej, określiliśmy cel oraz wyselekcjonowaliśmy odpowiednie narzędzia analityczne, niezbędne do monitorowania efektów. Nasze działania wspierają zaawansowane narzędzia, takie jak: Google Tag Manager, Google Analytics, Pixel, Google Search Console.

 

developro realizacje

Optymalizacja

Naszą realizację zoptymalizowaliśmy w odniesieniu do treści, kodu, a także materiałów graficznych. W profesjonalny sposób usprawniliśmy stronę tak, by spełniała ona wszystkie wytyczne wyszukiwarki Google. Przeprowadziliśmy liczne testy, aby dowiedzieć się więcej o wydajności strony, a także zweryfikowaliśmy jej bezpieczeństwo poprzez implementację certyfikatu SSL. Nieustannie obserwujemy ruch witryny, by doskonalić jej dalszą optymalizację.

 

developro realizacje

Obsługa

W ramach kompleksowej obsługi deweloperów zajmujemy się również fachowym wsparciem technicznym i merytorycznym. Regularnie optymalizujemy stronę inwestycji tak, by była ona zgodna ze standardami Google. Podejmujemy się także wprowadzania wszelkich zmian i modyfikacji na polecenie klienta. Realizujemy również szkolenia z zakresu obsługi witryny.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube