Ornecka Park

Nasza realizacja

Stworzyliśmy innowacyjną stronę internetową dla inwestycji Ornecka Park, która jest łatwa w obsłudze oraz atrakcyjna wizualnie. Dzięki niej oferta dewelopera prezentuje się idealnie, co w realny sposób wpływa na ilość osób zainteresowanych kupnem jego domków. Grafiki zamieszczone w projekcie idealnie komponują się z charakterem firmy. Strona ta wyróżnia się bezawaryjnością działania oraz tym, że jest zabezpieczona certyfikatem SSL. Jest ona dopasowana do urządzeń mobilnych oraz urządzeń desktopowych. Wszystkie informacje odnośnie inwestycji zamieszczone są w przejrzysty sposób. Przy tworzeniu strony www korzystaliśmy tylko ze sprawdzonych i wysoko jakościowych rozwiązań.

Strona została ukończona w terminie oraz spełniła wszystkie oczekiwania klienta.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Przed realizacją strony zdefiniowaliśmy najważniejsze cele biznesowe, które chciał pozyskać deweloper. Dogłębnie przeanalizowaliśmy rynek nieruchomości i konkurencję, po to, aby stworzyć stronę, która wyróżni jego ofertę na tle innych firm. Określiliśmy również grupę osób, do której mają dotrzeć informacje na temat sprzedawanych domków.

 

developro realizacje

Projekt:

Stworzona przez nas strona www jest przyjazna dla użytkowników oraz wyszukiwarki Google. Jest ona zoptymalizowana względem SEO oraz zgodna z zasadami User Experience (UX). Wdrożony został na niej innowacyjny system CRM RODO, dzięki któremu łatwiejsze stało się zarządzanie kontaktami i danymi klientów. Na stronie można znaleźć sporo informacji odnośnie inwestycji. Witryna ta jest intuicyjna w obsłudze oraz charakteryzuje się responsywnością. Końcowy efekt przełożył się na zwiększenie sprzedaży inwestycji oraz budowę mocnej pozycji firmy na rynku nieruchomości.

 

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

W ramach tych działań przeprowadziliśmy optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych. Zadbaliśmy o to, aby linki przychodzące do witryny były odpowiednie. Oprócz tego uzupełniliśmy opisy dla Meta title, Meta description oraz atrybutów ALT. Co więcej, zadbaliśmy o to, aby nagłówki na stronie były uporządkowane we właściwy sposób.

developro realizacje

Programowanie

Zaprogramowana przez nas strona www jest przyjazna dla użytkownika, a także cechuje się bezawaryjnością działania. W witrynie znajdują się wszystkie moduły oraz funkcje, które chciał klient. Na stronie można znaleźć między innymi takie funkcjonalności jak formularz kontaktowy, system CMS do zarządzania treściami na stronie oraz interaktywna lokalizacja.

 

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Uzupełniliśmy stronę tekstami, w oparciu o zasady SEO. Dodaliśmy również wysokiej jakości zdjęcia. A także uzupełniliśmy wszystkie opisy Meta title i Meta description oraz opis alternatywny obrazka – ALT.

developro realizacje

Uruchomienie

Aby strona www dla inwestycji Ornecka Park mogła zacząć działać, to najpierw zainstalowaliśmy ją na serwerze, a następnie zarejestrowaliśmy ją pod odpowiednią nazwą domeny. Dopiero wtedy, kiedy strona była już uruchomiona mogliśmy podpiąć i skonfigurować niezbędne narzędzia analityczne.

 

developro realizacje

Optymalizacja

Wykonaliśmy optymalizację strony www pod względem kodu, treści na stronie oraz materiałów graficznych. Zgłosiliśmy stronę do Google w celu jej zindeksowania. A także przeprowadziliśmy szereg testów dotyczących szybkości wczytywania się witryny bądź też poprawnego działania systemu CMS na stronie. Do badania witryny wykorzystaliśmy między innymi takie narzędzia jak: pagespeed, seoptimer, testmysite czy też gtmetrix.

 

developro realizacje

Obsługa

W ramach obsługi strony www przeprowadzamy regularne aktualizacje, a także wykonujemy optymalizacje względem zmieniających się wytycznych Google. Oprócz tego zajmujemy się wprowadzaniem ewentualnych zmian graficznych bądź programowych na stronie i dokonujemy zmian treści w witrynie na polecenie klienta.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube