Kamienna Apartamenty

Nasza realizacja

Wykonaliśmy prostą w obsłudze stronę internetową wraz z podstronami dla inwestycji Kamienna Apartamenty. Strona ta została stworzona zgodnie z wytycznymi Google. Jest ona responsywna oraz zgodna z obowiązującymi trendami web designu. Została ona również wyposażona w innowacyjny system zarządzania etapami inwestycji. Co więcej, witryna ta wyróżnia się prostą kompozycją graficzną. A na dodatek wywołuje pozytywny wydźwięk wśród użytkowników. Dzięki niej deweloper zwiększył rozpoznawalność swojej firmy na rynku oraz zwiększył sprzedaż oferowanych nieruchomości.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Zanim podjęliśmy się realizacji strony internetowej, to przeprowadziliśmy szczegółową analizę rynku. Następnie dokonaliśmy analizy konkurencyjnych firm. Określiliśmy korzyści, jakich mógłby spodziewać się deweloper, jeśli posiadałby już swoją własną stronę www.

A także określiliśmy grupę osób, do której miały dotrzeć informacje odnośnie sprzedawanych mieszkań.

 

developro realizacje

Projekt:

Stworzona przez nas strona charakteryzuje się prostą obsługą oraz ciekawym projektem graficznym. Została ona dostosowana do urządzeń mobilnych oraz urządzeń desktopowych. Wprowadzony został na niej również nowoczesny system do zarządzania inwestycją. Wspomaga on dewelopera w sprzedaży mieszkań oraz w zarządzaniu kontaktami i danymi klientów.

Projekt spełnił wszystkie oczekiwania klienta.

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

Zajęliśmy się sporządzeniem opisów Meta title, Meta description oraz tagów treści multimedialnych dla SEO. Zadbaliśmy o właściwe rozmieszczenie nagłówków oraz dopilnowaliśmy, żeby wszystkie adresy URL były przyjazne dla robotów indeksujących. Oprócz tego monitorujemy ruch, który przedostaje się do strony Kamienna Apartamenty.

developro realizacje

Programowanie

Nasza firma zaprogramowała stronę dla Kamienna Apartamenty zgodnie z najnowszymi wymaganiami rynkowymi. Strona jest prosta w obsłudze oraz charakteryzuje się bezawaryjnością działania. Strona została wyposażona między innymi o takie moduły jak: wyszukiwarka na stronie głównej, formularz kontaktowy, podstrona o deweloperze, a także system CMS i system CRM RODO.

 

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Zamieściliśmy na stronie materiały graficzne (grafiki oraz zdjęcia o wysokiej rozdzielczości) oraz teksty, które były już wcześniej przygotowane. Oprócz tego uzupełniliśmy podstawowe meta tagi w pozycjonowaniu strony (Meta title, Meta description oraz atrybuty ALT, które są opisem alternatywnym obrazka).

developro realizacje

Uruchomienie

Stronę internetową dla Kamienna Apartamenty zainstalowaliśmy na serwerze oraz zarejestrowaliśmy pod właściwą nazwą domeny. Do naszych zadań należało wybranie odpowiednich narzędzi analitycznych i podpięcie ich do strony. Oprócz tego zintegrowaliśmy witrynę z systemem DeveloCRM oraz zabezpieczyliśmy ją protokołem SSL.

 

developro realizacje

Optymalizacja

Zoptymalizowaliśmy stronę www w odniesieniu do tekstów, kodu oraz materiałów graficznych, które się na niej znajdują. Na podstawie danych otrzymanych z przeprowadzanych testów mogliśmy wprowadzić wiele zmian, które ulepszyły działanie strony. Ponadto zadbaliśmy o to, aby adresy URL były odpowiednie.

 

developro realizacje

Obsługa

Żeby pozyskać korzyści ze strony internetowej, to trzeba zadbać o jej odpowiednią obsługę. W ramach tego działania, nasi specjaliści przeprowadzają regularne aktualizacje witryny oraz jej optymalizacje. Na podstawie zgody klienta, podejmujemy się wprowadzania zmian, których celem jest usprawnienie działania strony.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube