art.Locum

Nasza realizacja

Stworzyliśmy intuicyjną w obsłudze i przejrzystą stronę internetową dla dewelopera wraz obsługą wielu miejscowości. Wdrożyliśmy na niej intuicyjny system zarządzania wieloetapową inwestycją oraz ubraliśmy ją w czytelne i atrakcyjne grafiki. Witryna spełnia wszystkie wytyczne Google, jest responsywna i charakteryzuje się interesującym projektem graficznym, który wyróżnia ją wśród konkurencyjnych firm na rynku. Użytkownik bez problemu znajdzie na niej najpotrzebniejsze informacje, o których chciałby się dowiedzieć. Do realizacji tego projektu użyliśmy innowacyjnych narzędzi i technologii, dzięki czemu deweloper zwiększył zainteresowanie i sprzedaż oferowanych przez siebie nieruchomości.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Pierwszym krokiem do stworzenia witryny internetowej dla art.Locum było przeprowadzenie analizy rynku. Szczegółowo przeanalizowaliśmy konkurencję i sprawdziliśmy, jakie mocne strony ma dana nieruchomość. Określiliśmy korzyści, które osiągnąłby deweloper z posiadania własnej strony www. Naszym zadaniem było ułożenie odpowiedniego harmonogramu działań i późniejsza realizacja ich w terminie. Zebraliśmy również informacje na temat preferencji potencjalnych odbiorców.

 

 

developro realizacje

Projekt:

Strona art.Lokum charakteryzuje się intuicyjnym projektem graficznym i liczy kilka podstron. Ciekawy projekt graficzny sprawia, że strona jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania potencjalnych klientów. Projekt spełnia wszystkie wytyczne algorytmu Google, a wprowadzony na niej nowoczesny system zarządzania inwestycją umożliwia klientom obejrzenie nieruchomości bez wychodzenia z domu.

 

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

Podczas tworzenia strony internetowej dla art.Locum zadbaliśmy również o przygotowanie witryny pod względem działań SEO i SEM. W tym celu sporządziliśmy opisy Meta title oraz Meta description, a także tagi treści multimedialnych. Regularnie monitorujemy ilość słów kluczowych w treściach znajdujących się na stronie, a także przeprowadzamy analizę konkurencji pod względem widoczności w Google.

developro realizacje

Programowanie

Strona www dla art.Locum działa bez zarzutu i jest zgodna z wytycznymi Google. Ma przy tym bardzo przyjazny oraz prosty w obsłudze interfejs, który charakteryzuje się bezawaryjnością działania, dzięki czemu użytkownik może bez problemu znaleźć na niej informacje, na których mu zależy. W witrynie znajdują się wszystkie niezbędne moduły i funkcjonalności między innymi formularz kontaktowy oraz podstrona o firmie.

 

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Skompletowaliśmy na witrynie art.Locum treści zgodne z wymaganiami SEO oraz content marketingu i uzupełniliśmy je o odpowiednie słowa kluczowe. Witrynę uzupełniliśmy o przejrzyste zdjęcia i grafiki oferowanych nieruchomości, a także zadbaliśmy o opisy Meta title oraz Meta description.

developro realizacje

Uruchomienie

Zrealizowany przez nas projekt zainstalowaliśmy na serwerze, a następnie uruchomiliśmy pod odpowiednią domeną. Wybraliśmy najodpowiedniejsze narzędzia analityczne, dzięki którym możemy zbierać informacje o stronie, przede wszystkim o ruchu, jaki pozyskuje. Dołączyliśmy również funkcjonalny system, który w łatwy sposób pozwala zarządzać sprzedażą nieruchomości.

 

developro realizacje

Optymalizacja

Do naszych zadań należała również optymalizacja strony. W tym celu przeprowadziliśmy weryfikację pod względem treści, grafik oraz zdjęć umieszczonych na stronie. Przeprowadziliśmy również szereg testów, dzięki którym usprawniliśmy działanie strony na różnych urządzeniach. Na podstawie tych i wielu innych działań wprowadziliśmy wiele zmian, które pozwoliły nam ulepszyć działanie strony.

 

developro realizacje

Obsługa

Zadbaliśmy również o prawidłową obsługę strony art.Locum. Do naszych zadań należy między innymi aktualizacja informacji znajdujących się na stronie oraz optymalizacja ich pod kątem wytycznych i standardów Google. Sporządzamy również raporty, analizy oraz wyciągamy wnioski, które pozwalają nam wdrażać w życie założone na początku cele biznesowe. Za zgodą klienta wprowadzamy zmiany, które usprawniają działanie strony.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube