Inwestycja Lawinowa

Nasza realizacja

Zaprojektowaliśmy prostą w obsłudze stronę www dla dewelopera wraz z kilkoma podstronami. Wdrożony został na niej system do zarządzania wieloetapową inwestycją. Stworzona przez nas witryna charakteryzuje się ciekawym projektem graficznym. A także jest ona bardzo przejrzysta i czytelna, przez co każda zainteresowana osoba może znaleźć dla siebie najpotrzebniejsze informacje. Do realizacji tego projektu wykorzystaliśmy innowacyjne narzędzia i technologie. Na stronie został wprowadzony system DeveloPRO, który umożliwia łatwiejsze i sprawniejsze zarządzanie inwestycją oraz marketingiem. Oprócz strony internetowej podjęliśmy się również przygotowania materiałów graficznych, takich jak wizytówki, papier firmowy, foldery czy ulotki oraz stworzenia wizytówki w Google, oraz logo zidentyfikowanego z firmą.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Na samym początku przeprowadziliśmy analizę rynku oraz analizę konkurencyjnych firm. Następnie określiliśmy grupę osób, dla której informacje o budynkach mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej mogłyby być istotne. Oprócz tego sporządziliśmy listę korzyści, które mogłyby wyniknąć ze stworzenia strony. W swoim harmonogramie oprócz stworzenia strony internetowej umieściliśmy plan na realizację materiałów graficznych, takich jak wizytówki, papier firmowy, foldery, ulotki czy też logo.

 

developro realizacje

Projekt:

Stworzyliśmy innowacyjną stronę www z kilkoma podstronami. Na stronie został wdrożony system ułatwiający zarządzanie etapami inwestycji.

Wprowadziliśmy na niej również spacery 3D, dzięki którym klienci mogą bez wychodzenia z domu obejrzeć dany budynek mieszkalny. Witryna ta zoptymalizowana jest pod wytyczne Google. Natomiast, jeśli chodzi o materiały graficzne, których realizacji się podejmowaliśmy, to zadbaliśmy o to, aby były one spójne z logo oraz stworzoną stroną www.

 

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

W ramach tych działań nasza firma przygotowała opisy do Meta title, Meta description oraz opisy alternatywne do obrazków. Zadbaliśmy o to, aby nagłówki znajdujące się na stronie były hierarchicznie uporządkowane, a adresy URL bezpieczne. W regularny sposób monitorujemy słowa kluczowe oraz analizujemy ruch na stronie wraz ze źródłem, z którego jest on pozyskiwany.

developro realizacje

Programowanie

Strona www dla inwestycji Lawinowa działa bez zarzutu. Wszystkie elementy, które się na niej znajdują, działają. Użytkownik, który wejdzie na stronę, może z łatwością znaleźć potrzebne dla siebie informacje odnośnie danych budynków mieszkalnych. Na stronie znajduje się między innymi formularz kontaktowy, aktualności dotyczące sprzedawanych inwestycji oraz interaktywna lokalizacja. Został na niej wdrożony również system CRM RODO, który ułatwia proces zarządzania kontaktami i danymi klientów.

 

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Na stronie zaimplementowaliśmy sporządzone wcześniej treści, które stworzone były zgodnie z zasadami SEO. Oprócz tego stworzyliśmy opisy do Meta title, Meta description oraz atrybutów ALT, czyli alternatywnego opisu, który dotyczy obrazków. Wprowadziliśmy również logo oraz liczne grafiki, które wyróżniają się wysoką rozdzielczością.

developro realizacje

Uruchomienie

Stworzona przez nas strona została zainstalowana na serwerze oraz zarejestrowana pod odpowiednią nazwą domeny. Poprzez podpięcie narzędzi analitycznych, takich jak  Google Analytics, Google Search Console, a także Google Tag Manager, Pixel czy Yandex Metrica do strony Lawinowa możemy uzyskać pełną analizę ruchu na stronie oraz źródeł, z których jest on pozyskiwany.

 

developro realizacje

Optymalizacja

Przeprowadziliśmy optymalizację strony względem treści, materiałów graficznych oraz kodu. Przeprowadziliśmy wiele testów, poprzez które mogliśmy dowiedzieć się, jaka jest obecna wydajność strony i na ich podstawie zaimplementować kilka zmian ulepszających działanie witryny.

Do swoich działań wykorzystaliśmy najnowsze technologie.

 

developro realizacje

Obsługa

W ramach obsługi strony internetowej dla inwestycji Lawinowa zajmujemy się regularnym optymalizowaniem witryny pod względem najnowszych wytycznych algorytmu Google. A także zajmujemy się bieżącym aktualizowaniem informacji znajdujących się na stronie. Co więcej, wprowadzamy zmiany w sliderach, grafikach bądź też w tekstach na stronie.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube