Giga

Nasza realizacja

Wykonaliśmy projekt strony internetowej dla dewelopera z Warszawy.

Strona ta wyróżnia się atrakcyjnym projektem graficznym oraz przejrzystą strukturą informacyjną. Jest ona responsywna, dzięki czemu łatwo dostosowuje się do różnego rodzaju urządzeń. Co więcej, jest ona zgodna z najnowszymi wytycznymi Google i posiada łatwy w obsłudze system zarządzania treścią. Została ona przygotowana pod prowadzenie kampanii Google Ads oraz SEO. Na stronie został wdrożony innowacyjny system, dzięki któremu można w prostszy sposób zarządzać kontaktami i danymi klientów. Dzięki stronie deweloper pozyskał nowych klientów oraz zwiększył sprzedaż swoich inwestycji.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Przygotowaliśmy ogólny harmonogram realizacji strony internetowej.

Przeprowadziliśmy analizę konkurencji oraz trendów projektowania stron.

Określiliśmy grupę docelową oraz zdefiniowaliśmy największe atuty inwestycji.

 

developro realizacje

Projekt:

Stworzona przez nas strona jest zgodna ze standardami algorytmu Google.

Charakteryzuje się ona intuicyjnością oraz prostą obsługą. Na stronie został wdrożony system CRM RODO, dzięki któremu klient ma pełne możliwości zarządzania inwestycją. Witryna jest responsywna oraz zoptymalizowana pod względem wyszukiwarki Google. Projekt strony został zrealizowany w terminie oraz zgodnie z wytycznymi klienta.

 

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

Zadbaliśmy o to, aby linki przychodzące do witryny były jak najwyższej jakości. Sporządziliśmy opisy meta tagów (meta title oraz meta description), a także opracowaliśmy układ nagłówków według określonych kryteriów. W ramach tych działań zajęliśmy się również monitorowaniem ruchu, który dociera do strony Giga.

developro realizacje

Programowanie

Strona internetowa dla inwestycji Giga powstała na systemie DeveloPRO.

Wyposażona jest w system CMS do zarządzania stronami, treścią, materiałami graficznymi, a także innymi danymi, które znajdują się w witrynie. Na stronie znajdują się wszystkie moduły i funkcjonalności, o które zabiegał klient. Można na niej znaleźć między innymi formularz kontaktowy, podstronę o firmie oraz aktualności dotyczące sprzedawanych inwestycji.

 

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Witryna została skompletowana o treść, która jest zgodna z wymaganiami SEO oraz uzupełniona o zdjęcia i grafiki oferowanych nieruchomości.

Uzupełniliśmy również opisy meta title, meta description oraz atrybut ALT, czyli alternatywny opis obrazka.

 

developro realizacje

Uruchomienie

Zrealizowany projekt strony został zainstalowany na serwerze oraz uruchomiony pod odpowiednią domeną. Co więcej, określiliśmy cel i wyselekcjonowaliśmy odpowiednie narzędzia analityczne, dzięki którym monitorujemy efekty. Do swoich działań wykorzystujemy między innymi tego rodzaju narzędzia: Google Analytics, Google Search Console czy też Google Tag Manager, Pixel bądź Yandex Metrica.

 

developro realizacje

Optymalizacja

Zadbaliśmy o podstawową optymalizację strony. W poprawny sposób przygotowaliśmy opisy meta tytułu (meta title), meta opisu (meta

description) oraz atrybutu ALT. Zoptymalizowaliśmy stronę pod względem wyszukiwarki Google. Przeprowadziliśmy wiele testów, dzięki którym dowiedzieliśmy się, jaka jest wydajność strony. Zweryfikowaliśmy również jej bezpieczeństwo poprzez implementację certyfikatu SSL. Oprócz tego zadbaliśmy o to, aby adresy URL były przyjazne.

 

developro realizacje

Obsługa

Służymy fachowym wsparciem technicznym i merytorycznym. W regularny sposób optymalizujemy stronę, tak żeby była ona zgodna z najnowszymi standardami Google. Na polecenie klienta podejmujemy się wprowadzania zmian i modyfikacji na stronie. Do naszych zadań należy między innymi podmiana grafik bądź tekstów w witrynie.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube