Aparthotel Roosevelta Residence

Nasza realizacja

Przedstawiamy niezwykle intuicyjną i prostą w obsłudze stronę www, którą mieliśmy przyjemność wykonać dla dewelopera. Strona jest w pełni zintegrowana z systemem CMS i zaprojektowana zgodnie z wytycznymi Google. Nasz projekt zawiera kilka funkcjonalnych podstron, które umożliwiają klientowi swobodne poruszanie się po stronie. Do jego wykonania posłużyliśmy się najnowocześniejszymi narzędziami i technikami, które oprócz funkcjonalności samej strony zwiększyły także rozpoznawalność firmy na rynku nieruchomości.

Utworzenie strony dla dewelopera pozytywnie wpłynęło na jego wizerunek, dzięki czemu zwiększyła się również sprzedaż oferowanych nieruchomości. Strona została również zabezpieczona certyfikatem SSL, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Przed przystąpieniem do tworzenia projektu graficznego strony www dla inwestycji Aparthotel Roosevelta Residence, przeprowadziliśmy szczegółową analizę rynku oraz sprawdziliśmy, jakie mocne strony ma dana nieruchomość. Oszacowaliśmy grupę odbiorców, która miałaby otrzymać informacje na temat inwestycji, a także przygotowaliśmy strategię marketingową oraz strategię SEO i SEM.

 

developro realizacje

Projekt:

Strona Aparthotel Roosevelta Residence składa się z kilku prostych podstron, dzięki czemu jest przejrzysta i prosta w obsłudze dla każdego. Projekt graficzny spełnia wszystkie wytyczne algorytmu Google, jest responsywna oraz zawiera najpotrzebniejsze informacje na temat oferowanych nieruchomości.

 

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

Strona dewelopera jest odpowiednio przygotowana pod względem SEO i SEM. Zawiera opisy Meta title oraz Meta description, a także opisy ALT i hierarchię nagłówków. Profil linkowy jest odpowiedni i przyjazny dla robotów indeksujących. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie treści na stronie były uporządkowane i odpowiednio nazwane.

developro realizacje

Programowanie

Strona www dla inwestycji Aparthotel Roosevelta Residence jest w pełni funkcjonalna i prosta w obsłudze. Zaprojektowaliśmy ją tak, aby była zgodna z wytycznymi Google oraz, aby jej interfejs był przyjazny dla każdego odwiedzającego. Wszystkie podane na stronie informacje, są przedstawione we właściwy sposób, dzięki czemu nie utrudniają przeglądania treści.

 

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Tekst umieszczony na stronę www dewelopera jest zgodny ze strategią content marketingu, a także uzupełniony w właściwe słowa kluczowe. Jeżeli chodzi o grafikę, to uzupełniliśmy stronę o materiały wysokiej jakości. Witryna jest również powiązana z jej profilem w medium społecznościowym.

 

developro realizacje

Uruchomienie

Strona działa dzięki temu, że zainstalowaliśmy ją na serwerze, a następnie uruchomiliśmy pod odpowiednią domeną. Podpięliśmy do niej narzędzia analityczne oraz system CRM RODO, który jest odpowiedzialny za zarządzanie sprzedażą nieruchomości. Bezpieczeństwo zapewnia stronie certyfikat SSL, który poświadcza jej wiarygodność.

 

developro realizacje

Optymalizacja

W ramach optymalizacji przeprowadziliśmy weryfikację strony pod względem treści i zamieszczonych materiałów graficznych. Zindeksowaliśmy stronę w Google i zadbaliśmy o to, aby profil linkowy domeny był odpowiedni. W celu optymalizacji regularnie przeprowadzamy testy prędkości, a także wdrażamy rozwiązania, aby strona była jeszcze bardziej funkcjonalna.

 

developro realizacje

Obsługa

Zajmujemy się również obsługą strony www dla inwestycji Aparthotel Roosevelta Residence. W tym celu prowadzimy szereg działań, mających na celu zwiększenie jej responsywności oraz funkcjonalności. Badamy ją pod kątem standardów Google oraz aktualizujemy informacje na niej się znajdujące.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube