Ancona

Nasza realizacja

Efektem naszych działań jest w pełni profesjonalna strona internetowa, która realizuje określone przez dewelopera cele biznesowe.

Charakteryzuje się ona bezawaryjnym działaniem oraz prostą obsługą.

Dzięki niej zwiększyła się rozpoznawalność dewelopera na rynku oraz wpłynęła ona na zbudowanie pozytywnego wizerunku wokół firmy. Sprzedaż mieszkań idzie zgodnie z wcześniej założonymi celami. Strona ta spełnia wszystkie wymagania klienta. Została ona wyposażona w system do zarządzania inwestycją oraz została zabezpieczona certyfikatem SSL. Co więcej, na stronie znajdują się atrakcyjne projekty graficzne i najpotrzebniejsze informacje odnośnie inwestycji.

Zobacz online
developro realizacja

Przygotowanie

Projekt

SEO i SEM

Programowanie

Uzupełnienie

Uruchomienie

Optymalizacja

Obsługa

developro realizacje>

Przygotowanie:

Na początku stworzyliśmy szczegółowy plan odnośnie projektu strony internetowej dla inwestycji Ancona. Przeprowadziliśmy analizę rynku oraz konkurencyjnych firm. Określiliśmy grupę odbiorców, do której powinny dotrzeć informacje na temat danej inwestycji. Oprócz tego wnikliwie rozpatrzyliśmy, jakich korzyści może spodziewać się deweloper ze strony internetowej i dobraliśmy narzędzia, które mogłyby być wykorzystane podczas projektowania witryny.

 

developro realizacje

Projekt:

Naszym celem było wykonanie strony internetowej wraz z podstronami dla inwestycji Ancona. Została ona wykonana przy użyciu najnowszych technologii. Strona ta jest zgodna ze standardami Google oraz odpowiada wytycznym klienta. Zadbaliśmy o jej optymalizację oraz responsywność.

developro realizacje

Przygotowanie pod SEO i SEM:

Zoptymalizowaliśmy stronę pod względem SEO. Zadbaliśmy o to, aby były na niej uporządkowane i odpowiednio nazwane nagłówki. A także zadbaliśmy o to, aby profil linkowy był przyjazny dla robotów indeksujących.

Uzupełniliśmy również opisy Meta title, Meta description oraz ALT.

developro realizacje

Programowanie

Strona www dla inwestycji Ancona została zaprogramowana we właściwy sposób. Cechuje się ona bezawaryjnością działania oraz prostą obsługą.

Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie będzie musiał się trudzić w znalezieniu czegokolwiek, ponieważ wszystkie informacje są łatwo dostępne. Programowanie strony zostało oparte o kilka modułów. Należy do nich między innymi system CMS do zarządzania treścią na stronie, formularz kontaktowy bądź też system CRM RODO czy podstrona blog.

 

developro realizacje

Uzupełnienie strony www

Witryna została uzupełniona o wysokiej jakości zdjęcia i grafiki. W witrynie zostały wprowadzone również teksty, które są zgodne z SEO.

Uzupełniliśmy także opisy Meta title, Meta description oraz ALT.

developro realizacje

Uruchomienie

Żeby strona mogła zacząć funkcjonować w Internecie, to zainstalowaliśmy ją na serwerze. A następnie uruchomiliśmy ją pod odpowiednią domeną.

Ponadto wybraliśmy najlepsze narzędzia analityczne, które podpięliśmy do witryny w celu uzyskania informacji na temat ruchu, który jest do niej pozyskiwany. Zadbaliśmy również o to, aby strona była zabezpieczona certyfikatem SSL.

 

developro realizacje

Optymalizacja

W ramach optymalizacji przeprowadziliśmy szereg testów, które dotyczyły między innymi prędkości ładowania się strony bądź też działania strony na wybranych urządzeniach mobilnych. Ponadto sprawdziliśmy wydajność strony internetowej oraz zadbaliśmy o właściwy profil linkowy, który do niej prowadzi. Do swoich działań wykorzystaliśmy najlepsze narzędzia.

 

developro realizacje

Obsługa

Po stworzeniu projektu strony www dla inwestycji Ancona zajmujemy się również jej obsługą. Optymalizujemy witrynę pod względem najnowszych zmian optymalizacyjnych. A także wdrażamy rozwiązania, które mają na celu pozyskanie założonych celów biznesowych. Oprócz tego przygotowujemy raporty, analizy oraz wnioski odnośnie strony internetowej i zmian, które w niej zachodzą.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Sprawdź

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy!

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odpowiedni specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego.

    Wyrażając poniższą zgodę, oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.

    facebook linkedin youtube