Realizacje - System dla Dewelopera | DeveloPro Marketing Nieruchomości
790-398-298 biuro@4DL.pl

NAJWIĘCEJ ZREALIZOWANYCH SYSTEMÓW W BRANŻY

213 REALIZACJI – 12.720 SPRZEDANYCH MIESZKAŃ

Od 7 lat specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach i Marketingu dla Deweloperów. W swoim portfolio mamy dziesiątki realizacji. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie potwierdzają otrzymane referencje i dziesiątki zadowolonych klientów!

System sprzedaży nieruchomości

MOKOSFERA

Strona internetowa inwestycji w samym centrum Mokotowa, pozwalająca użytkownikowi wyszukać swoje wymarzone mieszkanie. Strona zarządzana systemem DeveloPro .

marketing nieruchomości

Grupolar

Odnowiona i wzbogacona o nowe funkcje strona inwestora pokazuje jego cały dorobek i w atrakcyjny sposób zachęca do zapoznania się z ofertą mieszkań w warszawie.

Program dla deweloperów

APARTAMENTY SOBIESZEWO

Strona www połączona z systemem DeveloPro pokazująca walory krajobrazowe inwestycji oraz jej model biznesowy wpadnie w oko grupie docelowej i ułatwi nawiązywanie konwersji.

Reklama dla deweloperów

WARPOL DEVELOPMENT

System dla developera pozwalający na sprzedaż i marketing inwestycji składającej się z wielu budynków. Został zoptymalizowany, by redukować koszty związane z reklamami AdWords dla nieruchomości.

APARTAMENTY ZDROWIE

Strona WWW nieruchomości to doskonała reklama dla developera. Dzięki wirtualnym spacerom po okolicy inwestycji potencjalny nabywca apartamentu długo nie wyjdzie z podziwu innowacyjności tego narzędzia.

MADEY DEVELOPMENT

Strona internetowa zintegrowana z systemem do zarządzania inwestycją DeveloPro stworzona, by ułatwić działania marketingowe i podnieść sprzedaż mieszkań w inwestycji budowlanej.

reklama inwestycji mieszkaniowych

PORT JASTARNIA

Strona pokazująca zarówno walory okolicy, jak i całej inwestycji. Pomaga pozyskiwać nowych klientów i ułatwia sprzedaż mieszkań. Poprawia także wyniki jakości w kampaniach Google ADS.

sprzedaż mieszkań system

EXIMACO

Strona zaprojektowana do pozyskiwania leadów sprzedażowych. Została zoptymalizowana pod najnowsze algorytmy Google, by ułatwić użytkownika jej znalezienie w internecie.

Projekty mieszkań dla developerów

Qualia Development

Projekt zrealizowany dla developera został zoptymalizowany pod względem pozyskiwania leadów, czyli kontaktów do potencjalnych klientów. Jest to kluczowe w efektywnej sprzedaży nieruchomości.

System sprzedaży nieruchomości

TRIADA DOM

Triada-Dom To wszechstronny system zarządzania inwestycją wraz ze stroną www pozwalająca na sprzedaż mieszkań oraz lokali usługowych.

marketing nieruchomości

Melia Apartamenty

Melia apartamenty to projekt dopracowany do ostatniej lini kodu. Pozwala użytkownikom premium dokładnie poznać inwestycje przed podjęciem decyzji zakupu.

Program dla deweloperów

REAL DEVELOPMENT

Real Development ze swoją stroną główną w technologi full screen Switch pozwala użytkownikowi prościej dotrzeć do najważniejszych informacji.

reklama inwestycji mieszkaniowych

Aspen Park

System do zarządzania wieloetapową inwestycją składającą się z budynków bliźniaczych i szeregowych. System z RWD i CMS. Strona ukazuje nowoczesną infrastrukturę w połączeniu z walorami naturalnej zielonej okolicy.

sprzedaż mieszkań system

ZATOKA KOMFORTU

Zatoka Komfortu pokazuje zalety Apartamentów w bardzo przejrzysty sposób. Ukazuje walory naturalne lokalizacji, jak i dokładne rozmieszczenie Apartamentów na interaktywnym planie budynku.

DŁUGOSZA BUSINESS PARK

To aplikacja internetowa dla developera pozwalająca mu na sprzedaż powierzchni biurowych, przedstawienie szczegółów technicznych inwestycji oraz marketing nieruchomości w różnych etapach budowy.

Kredyty dla deweloperów

BLISKIE BEMOWO

Jest to zaawansowany system sprzedaży nieruchomości pozwalający użytkownikowi dopasować mieszkanie do swoich potrzeb. Dzięki przyjaznemu  systemowi CMS zarządzanie tak obszerną inwestycją stało się bardzo proste.

RAKENTAA

System do obsługi inwestycji mieszkaniowej dla dewelopera pozwolił zredukować koszty marketingu oraz przedstawić w przyjazny sposób apartamenty potencjalnemu nabywcy. Przy okazji znacznie zwiększył rozpoznawalność Jego marki.

CMS dla dewelopera

SANBET NIERUCHOMOŚCI

Aplikacja webowa dla dewelopera pozwalająca mu na sprzedaż i marketing kilku inwestycji w jednym przyjaznym systemie. Interaktywne plany inwestycji oraz dokładna wyszukiwarka pozwalają na prostą nawigację mimo stosunkowo rozległej inwestycji.

Kredyty dla deweloperów

LOGI

Platforma sprzedaży mieszkań przystosowana do różnego rodzaju inwestycji z łatwym i intuicyjnym systemem CMS do zarządzania inwestycjami i zawartością strony, oraz modułem RODO.

GOLDEN LION

Platforma DeveloPro spersonalizowana pod indywidualne potrzeby dewelopera, przygotowana pod możliwość rozszerzenia strony o przyszłe inwestycje bez ingerencji programisty.

CMS dla dewelopera

REZYDENCJA POTOCKA

System DeveloPro do zarządzania inwestycja w warszawskiej inwestycji ułatwił kontakt z klientem i pomógł w jej sprzedaży. Strona została zoptymalizowana pod najnowsze algorytmy Google.

CRM prosty i przejżysty

Rezydencja Dworek

Skuteczny marketing dla deweloperów nie może istnieć bez dobrej strony internetowej z CMS dopasowanej do urządzeń mobilnych. W tym projekcie pokazaliśmy w estetyczny sposób walory budynku, jak i lokalizacji. Dodaliśmy także przyjazną wyszukiwarkę mieszkań.

PRZY WORONICZA

Strona www z CMS która pomaga w reklamie nieruchomości. Została zoptymalizowana pod względem SEO/SEM. Dzięki zoptymalizowaniu UI/UX potencjalny nabywca bez problemu odnajdzie wszystkie niezbędne informacje o inwestycji.

VANLOOY BUDOWNICTWO

System zarządzania sprzedażą domków jednorodzinnych z dużymi sukcesami pomaga w reklamie inwestycji dewelopera. Pomaga zoptymalizować koszty marketingu nieruchomości oraz daje możliwość pokazania inwestycji szerszemu gronu odbiorców.

BLISKI TARCHOMIN

System do sprzedaży nieruchomości stworzony specjalnie by pokazać walory inwestycji. Został wzbogacony o funkcje wirtualnych spacerów zarówno po samych mieszkaniach, jak i okolicy inwestycji co znacząco wpływa na pozyskiwanie nowych klientów.

system sprzedaży i marketingu nieruchomości

Perydot

Strona www biurowca, dla którego został przygotowany System do Zarządzania Powierzchniami Komercyjnymi wraz z CMS. Wszystko zoptymalizowane pod reklamę nieruchomości w internecie, co znacząco podniosło skuteczność kampani.

NOWE ZASOLE

Aplikacja do obsługi inwestycji budowlanej pozwoliła na zautomatyzowanie procesu wyboru mieszkania przez użytkownika oraz późniejszego kontaktu z nim. Dodatkowo dzięki statystyką deweloper ma wgląd do preferencji mieszkaniowych użytkowników.

SK-DEVELOPMENT

Strona www inwestycji pozwala pokazać developerowi wszystkie atuty projektu. Interaktywny trójwymiarowy plan inwestycji  pozwala jednym kliknięciem wejść do wyboru mieszkań w danej nieruchomości.

kredyty dla deweloperów

HFJ-ATRIUM

Strona www to podstawa przy reklamie nieruchomości w internecie. Pozwala na większa interakcje z klientem i potrafi przekonać niezdecydowanych klientów do danej inwestycji mieszkaniowej.

CRM dla dewelopera

ORION DEVELOPMENT

Prosta w zarządzaniu strona www z systemem zarządzania treścią CMS pozwala samodzielnie zamieszczać informacje na stronie, modyfikować galerie, czy też ustawiać status mieszkania na sprzedane lub zarezerwowane.

BIPRO

Strona zaprojektowana w taki sposób, by przyciągnąć uwagę oraz pokazać przewagę konkurencyjną firmy. Wizualizacje przedstawione w formie slidera przyciągają uwagę i zachęcają do zagłębienia się w podstrony.

kredyty dla deweloperów

RADNYCH 2

Strona internetowa stworzona z myślą o zwiększeniu i optymalizacji sprzedaży w inwestycji mieszkaniowej. Zarówno wizualizacje, jak i karty mieszkań dostępne na głównej stronie pomagają podjąć decyzje i ułatwić kontakt klientowi.

CRM dla dewelopera

PROFESIONAL24

System do sprzedaży nieruchomości zaprojektowany, by pokazać klientowi atuty wielu inwestycji z domami jednorodzinnymi. Proste zarządzanie inwestycjami pomaga w codziennych czynnościach obsługi strony internetowej.


Zaufali nam: 

strony developro

Ponad 200 zrealizowanych projektów

Dziesiątki inwestycji w obsłudze Marketingowej

 

Kompleksowy Marketing

ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odezwiemy się do Ciebie z konkretną propozycją. Masz pytania? Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Wyrażając poniższe zgody oświadczam, że podając adres e-mail oraz numer telefonu jestem osobą uprawnioną do ich używania, oraz że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Informacyjną i Polityką Prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest 4DLight Ewa Świderska, z siedzibą w 94-104 Łódź, ul. Obywatelska 128/152 lok. 7:

DeveloPRO

Obywatelska 128/152/7
94-104 Łódź
NIP: 7271444913
regon: 101277605

Telefon

790-398-298
507-534-700

biuro@4DL.pl