System dla Deweloperów | DeveloPRO - Marketing Nieruchomości
790-398-298 biuro@4DL.pl

Sprzedaż i marketing nieruchomości w jednyej platformie

DeveloPro to nowoczesna platforma do zarządzania nieruchomościami, efektywna sprzedaż i skuteczny marketing nieruchomości. Usprawniamy sprzedaż i podnosimy efekty marketingowe umożliwiając większy dostęp do klientów. Optymalizacja kosztów inwestycyjnych i zwiększona efektywność działań marketingowych to podstawowe zalety systemu, jednak lista korzyści jest znacznie dłuższa. Całodobowy system informacyjny o aktywności klientów zwiększa liczbę sprzedanych mieszkań – a to już są realane zyski. Nasze rozwiązanie wyposażone jest w system CMS do samodzielnego i pełnego zarządzania treścią na stronie jak również system CRM do zarządzania kontaktami, który jest zgodny z nowymi przepisami RODO.

  Wielofunkcyjność – system obsługujący każdy rodzaj nieruchomości: budownictwo wielorodzinne, jednorodzinne, bliźniacze, szeregowe, inwestycyjne – niezależnie od ilości etapów.

  Strona www z systemem CMS do samodzielnego wprowadzanie treści na stronę – nie jest wymagana wiedza programistyczna ani informatyczna. Wszystko jest proste i intuicyjne.

  Kompatybilna z VR – system dostosowujący do mozliwości implemantacji VR w postaci wirtualnych spacerów.

  System wielojęzyczny – przygotwoany do obsługi treści w wielu językach

  System do prowadzenia kampanii – System Zarządzania Nieruchomościami został przygotowany do prowadzenia Kampanii Reklamowych (AdWords, Facebook, YouTube, LinkedIn) i tworzenia zaawansowanych list remarketingowych.

  Pozyskiwanie klientów – System Deweloperski został zaprojektowany pod marketing internetowy w taki sposób aby jak najskuteczniej zbierał konwersje/leady

Z systemem DeveloPro przeniesiesz zarządzanie, marketing nieruchomości i sprzedaż inwestycji na wyższy poziom.

1 KROK

WYBÓR: Etapu, piętra

Zarządzaj w CMS obrysowaniem każdego piętra. Dodawaj, zmieniaj, ukrywaj lub usuwaj. Masz pełną kontrolę

2 KROK

WYbór MIESZKANIa

Na widoku piętra oznaczaj mieszkania zarezerwowane, wolne oraz sprzedane. Użytkownik, od razu zobaczy wolne mieszkania.

3 KROK

KARTA MIESZKANIA

Specjalnie zaprojektowana karta mieszkania pokazująca najważniejsze informacje zbiera do 80% więcej konwersji.

Skontaktuj się z nami!

ZALETY Platformy dla Deweloperów

Obsługa każdego rodzaju inwestycji niezależnie od ilości etapów: budownictwo wielorodzinne, jednorodzinne, bliźniacze, szeregowe, inwestycyjne. Nie jest wymagana wiedza programistyczna ani informatyczna, dzięki CMS wszystko jest proste i intuicyjne. System przygotowany do prowadzenia Kampanii Reklamowych i tworzenia zaawansowanych list remarketingowych. Zaprojektowany tak, aby w jak najbardziej optymalny sposób zbierał konwersje i leady. Z platformą DeveloPro przeniesiesz, marketing nieruchomości, zarządzanie i sprzedaż inwestycji na wyższy poziom!

ZALETY platformą dla Deweloperów

Obsługa każdego rodzaju inwestycji niezależnie od ilości etapów: budownictwo wielorodzinne, jednorodzinne, bliźniacze, szeregowe, inwestycyjne. Nie jest wymagana wiedza programistyczna ani informatyczna, dzięki CMS wszystko jest proste i intuicyjne. System przygotowany do prowadzenia Kampanii Reklamowych i tworzenia zaawansowanych list remarekingowych. Zaprojektowany tak, aby w jak najbardziej optymalny sposób zbierał konwersje i leady. Z systemem DeveloPro przeniesiesz, marketing, zarządzanie i sprzedaż inwestycji na wyższy poziom!

ZAINTERESOWANY OFERTĄ?

Napisz do nas wypełniając formularz kontaktowy. Odezwiemy się do Ciebie z konkretną propozycją. Masz pytania? Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Wyrażając poniższe zgody oświadczam, że podając adres e-mail oraz numer telefonu jestem osobą uprawnioną do ich używania, oraz że zapoznałem/zapoznałam się z Polityką Informacyjną i Polityką Prywatności, oraz że znam przysługujące mi prawa odnośnie RODO.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych, którym jest 4DLight Ewa Świderska, z siedzibą w 94-104 Łódź, ul. Obywatelska 128/152 lok. 7:

DeveloPRO

Obywatelska 128/152/7
94-104 Łódź
NIP: 7271444913
regon: 101277605

Telefon

790-398-298
533-423-823

biuro@4DL.pl