Oferta dla dewelopera | DeveloPRO - Marketing Nieruchomości
790-398-298 biuro@4DL.pl

Kompleksowa obsługa biura sprzedaży

Przygotujemy Twoją nieruchomość do wejścia na rynek i zajmiemy się procedurą sprzedażową. Od umawiania spotkań, przez negocjacje z klientem, aż po odbiór kluczy. Wspólnie z nami usprawnisz i przyspieszysz sprzedaż, zyskasz zadowolonych klientów, pozbędziesz się problemu prowadzenia biura oraz prowadzenia czasochłonnej obsługi i dokumentacji.

Skontaktuj się z nami

Oferta DEVELOPRO

DeveloPro to platforma zapewniająca kompleksowe rozwiązania dla deweloperów, którzy chcą profesjonalnie zaprezentować nieruchomość potencjalnemu nabywcy. Aplikacja pozwala w pełni wykorzystać możliwości marketingu internetowego i znacząco zmniejszyć koszty reklamy. Nasze rozwiązanie dostępne jest w kilku wariantach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Platforma dla deweloperów

DeveloPro pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał marketingowy Twojej inwestycji. Nasza platforma to intuicyjny system do zarządzania inwestycją na każdym jej etapie, co znacząco ułatwia i przyspiesza procesy reklamowe i sprzedażowe. W ramach obsługi, projektujemy także w pełni responsywną stronę www dla inwestycji oraz dostarczamy intuicyjny system CRM przeznaczony do kontaktów z klientem, w pełni zgodny z wytycznymi RODO. DeveloPro to kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz czas, zwiększysz efektywność i sprzedaż!

Zobacz więcej

Pełna obsługa marketingowa nieruchomości

Jesteśmy agencją marketingową z doświadczenie działającą od 2011r, która przygotuje dla Twojej inwestycji zintegrowaną kampanie reklamową, wykorzystując najpopularniejsze kanały komunikacji. Pomożemy Ci wyróżnić się na tle konkurencji idotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, które pomogą zoptymalizować prowadzone kampanie i dobrać najlepszą strategię reklamową dla Twojej inwestycji. Zapewnimy bieżące wsparcie, doradztwo i opracowanie koncepcji sprzedażowej, dostosowanej do Twoich potrzeb.

Zobacz więcej

Szkolenia dla deweloperów

Skuteczna sprzedaż to prawdziwa sztuka. Możemy Cię jej nauczyć. Zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 300 projektów w branży deweloperskiej i od 2011r prowadzimy skuteczne działania marketingowe i sprzedażowe, współpracując z deweloperami z całej Polski. Wybierając nasze szkolenia masz pewność, że zyskujesz praktyczną wiedzę, zgodną z najnowszymi trendami w branży, a wszystkie przekazywane Ci informacje oparte są na pogłębionej analizie autentycznych case’ów biznesowych. Z nami masz pewność, że uczysz się praktycznych i przede wszystkim: działających rozwiązań!

Zobacz więcej

CRM do kontaktów z klientami

Skuteczna komunikacja z klientem to podstawa sprzedaży i marketingu. Przygotowaliśmy funkcjonalny i prosty w obsłudze CRM, który spełnia restrykcyjne wymagania rozporządzenia RODO.Dzięki naszemu rozwiązaniu będziesz w kompleksowy sposób zarządzać kontaktem z klientem przy pomocy jednej platformy.
Co więcej, nasz CRM daje Ci możliwość monitorowania i budowania bazy danych, skutecznego przetwarzania informacji, zarządzaniem zmianami, profilowaniem danych oraz ich archiwizowaniem. Wszystko przy pomocy intuicyjnego i nowoczesnego interfejsu.

Zobacz więcej

Dlaczego warto nam zaufać?

Kompleksowe rozwiązania dla branzy deweloperskiej

8 lat specjalistycznego doświadczenia

Ponad 300 zrealizowanych projektów

Ponad 15 000 sprzedanych mieszkań i domów

Zintegrowany marketing społecznościowy i internetowy

Ponad 57% Polaków szuka inspiracji zakupowych w sieci i ta liczba rośnie z każdym miesiącem. Wspólnie do nich dotrzemy, tworząc personalizowane i zintegrowane kampanie społecznościowe. W tym celu wykorzystamy najpopularniejsze kanały komunikacji oraz zbudujemy zaangażowanie i zaufanie przy pomocy inflencer marketingu i blogvertisingu. Wiemy, jak precyzyjnie dotrzeć do grupy docelowej poprzez reklamy Google, używając skutecznych narzędzi targetowania i efektywnie budując zasięg kampanii. Naszą skuteczność potwierdza certyfikat Google Partner, a efekty naszej pracy są w pełni mierzalne, transparentne i raportowane naszym klientom.

Zobacz więcej

Prowadzimy Twoje kanały społecznościowe

Przygotujemy strategię socialmediową i poprowadzimy Twoje kanały społecznościowe na najpopularniejszych platformach: Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn zgodnie z najnowszymi trendami. Stworzymy dla Twojej inwestycji społeczność, zwiększymy zaangażowanie fanów, zbudujemy pozytywny wizerunek i poprowadzimy nowoczesną komunikację, która wyróżnia się na tle konkurencji. Marketing społecznościowy to klucz do budowania nowoczesnego wizerunku, który pozwala pogłębić relacje na drodze marka-klient. Sprawimy, że ludzie będą „marzyć” o kupnie właśnie Twojej inwestycji.

Zobacz więcej

Szukasz lub posiadasz teren do sprzedaży pod inwestycję?

W Polsce rynek deweloperski dynamicznie się rozwija. Dobrze znamy ten sektor i wiemy, jak przeprowadzać na nim inwestycje z zyskiem. Pomożemy Ci znaleźć lub zagospodarować teren inwestycyjny, zajmując się kompleksowo jegosprzedażą bądź kupnem, obsługą oraz marketingiem. Wspólnie zwiększymy zyski i zbudujemy miejsce, w którym każdy będzie chciał mieszkać lub prowadzić firmę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami