Polonia residence

Zaprojektowaliśmy innowacyjną stronę internetową, na której został wdrożony system do zarządzania inwestycją. Udoskonaliliśmy ją pod wytyczne algorytmu Google oraz przeprowadziliśmy optymalizację SEO. Stworzony przez nas projekt strony www dla Polonia Residence wyróżnia się bezkonkurencyjnym i unikatowym układem graficznym. Do realizacji tego projektu wykorzystaliśmy same niekonwencjonalne narzędzia i rozwiązania. Witryna ta posiada przyjazny interfejs dla użytkownika i jest prosta w obsłudze. Dzięki niej deweloper może cieszyć się większą ilością klientów i wzrostem sprzedaży inwestycji. Dla Polonia Residence realizujemy kompleksowo marketing i sprzedaż.

Jakie efekty uzyskaliśmy?

10
20
30

Strona internetowa

Przygotowanie i badanie rynku

Na początku przeprowadziliśmy analizę rynku, a następnie przeanalizowaliśmy konkurencję na rynku nieruchomości. Sporządziliśmy listę korzyści, które mogą wyniknąć ze stworzenia strony internetowej dla Polonia Residence oraz określiliśmy grupę, do której ma dotrzeć informacja o istnieniu firmy. Naszym celem było stworzenie odpowiedniego harmonogramu, określającego zadania, które mieliśmy wykonać i zrealizowanie ich w terminie. W ramach tego działania mieliśmy zająć się również stworzeniem pełnej identyfikacji wizualnej oraz stworzeniem materiałów graficznych, w których skład wchodzić miał papier firmowy, wizytówka, folder i ulotka.

Projekt

Specjalnie dla Polonia Residence stworzyliśmy witrynę internetową wraz z podstronami. Strona ta jest wyposażona w DeveloCRM – w pełni bezpieczny system do zarządzania sprzedażą inwestycji oraz charakteryzuje się responsywnością. Oznacza to, że łatwo dopasowuje się do urządzeń mobilnych oraz desktopowych. Projekt strony, logo, wizytówki i innych materiałów graficznych został stworzony zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Przygotowanie pod SEO i SEM

Nasza firma w kontekście SEO i SEM sporządziła opisy do ALT, Meta title i Meta description. Do naszych zadań należało między innymi rozbudowanie treści i uzupełnienie ich o odpowiednie słowa kluczowe. Ustanowiliśmy hierarchię dla nagłówków i dopilnowaliśmy, aby adresy URL były bezpieczne. Nie zatrzymaliśmy się tylko na tym, ponieważ regularnie aktualizujemy treści, które zamieszczane są na stronie. Uważnie przyglądamy się i analizujemy ruch, który przedostaje się do strony Polonia Residence.

Programowanie

Nasza firma zaprogramowała stronę dla Polonia Residence, tak aby można było z niej w pełni korzystać oraz żeby osoba ją odwiedzająca nie musiała się dużo trudzić, aby wyszukać to, czego potrzebuje. Na stronie znajduje się między innymi wyszukiwarka, interaktywna lokalizacja, aktualności, formularz kontaktowy, system CMS i system miniRODO, a także podstrona o deweloperze.

Uzupełnienie strony www

Wprowadziliśmy na stronie przygotowane wcześniej teksty oraz materiały graficzne, takie jak logo czy zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Uzupełniliśmy wszelkie opisy Meta title i Meta description. A także zintegrowaliśmy profile w mediach społecznościowych ze stroną.

Uruchomienie

Stronę internetową dla Polonia Residence zainstalowaliśmy na serwerze i zarejestrowaliśmy pod właściwą domeną. Naszym zadaniem było podpięcie do strony narzędzi analitycznych, w których skład wchodziły Google Analytics, Google Search Console, a także Google Tag Manager, Pixel czy Yandex Metrica. Oprócz tego zintegrowaliśmy stronę z systemem CRM RODO i zabezpieczyliśmy ją certyfikatem SSL.

Testy i optymalizacja

Wykonaliśmy optymalizację witryny w odniesieniu do treści, kodu oraz materiałów graficznych, które się na niej znajdują. Wdrożyliśmy szereg zmian, które dostosowują stronę pod obecne standardy algorytmu Google. Wykonaliśmy także liczne testy prędkości strony, dzięki którym mogliśmy sprawdzić czas jej ładowania. Jednak nie są to jedyne testy wykonywane przez naszych specjalistów. Dokonujemy także analizy strony, biorąc pod uwagę jej działanie na przeróżnych urządzeniach oraz przeglądarkach internetowych. W swojej pracy korzystamy z najlepszych i najskuteczniejszych narzędzi. Obserwujemy także ruch witryny Polonia Residence, aby doskonalić jej dalszą optymalizację.

Obsługa

Obsługa strony polega na aktualnym aktualizowaniu danych, które są w niej umieszczone. Obejmuje ona również optymalizowanie witryny, zważając na nowe standardy algorytmu Google. Realizujemy szkolenia z zakresu obsługi witryny. Nasza firma wprowadza nie tylko modyfikacje, które polepszają konwersję, ale również informuje klienta o nadrzędnych zmianach.

Branding

Projekt logo

Kolorystyka

Marketing i Social Media

Działania marketingowe

Przygotowanie postów

Kampanie reklamowe

Przygotowanie materiałów

facebook linkedin youtube